Įsibėgėjęs KK "Riflis" skina pergales

Įsibėgėjęs KK "Riflis" skina pergales 251

Vasario 7 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato "Mero" taurėje susitiko "Sveika idėja-Sakret" ir KK "Riflis" ekipos. Praėjusią savaitę čempionus įveikę šeimininkai turėjo pripažinti vieną po kito baudžiančių kretingiškių pranašumą 66:84.

Antrose vakaro rungtynėse jau susitiko Mero taurėje žaidžiančios ekipos. Sveika idėja - Sakret (8/4) priėmė varžovus iš Kretingos KK Riflis (3/8). Rungtynes pradėjo du taiklūs A. Stonkus dvitaškiai. A. Mačiulskas atsakė taikliu dvitaškiu. Toliau sekė svečių spurtas 2:13 ir pastarieji jau turėjo dviženklį pranašumą - 5:16. Šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu - 10:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai - per pirmąsias keturias minutes pelnyti vos 6 taškai. Toliau ekipos įsibėgėjo ir apleidę gynybą, susikoncentravo į puolimą. Taškų lenktynėse raudonieji buvo pranašesni ir šiek tiek sumažino atsilikimą - 31:38.

Po ilgosios pertraukos sugrižę KK Riflis žaidėjai kartojo pirmojo kėlinio scenarijų. Labiau dėmesį kreipę į teisėjų darbą, o ne į žaidimą aikštelėje šeimininkai leido ir vėl atitrūkti svečiams dviženkliu skirtumu - 46:61. Paskutinis ketvirtis staigmenos nepateikė, Sveika idėja - Sakret nė kiek nepriartėjo prie savo oponentų ir buvo priversti pripažinti KK Riflis pergalę rezultatu - 66:84.

Sveika idėja - Sakret - A. Dagelis - 17 tšk., 5 rez. perd.

KK Riflis - M. Jurkus 21 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., E. Kupšys 19 tšk., 13 atk. kam.

Saulius Šarkis ("Sveika idėja - Sakret" komandos treneris): rungtynes vertinu labai blogai, visiškai neįvertinome varžovų. Jie mums davė gerą pamoką iš ko pasimokyti. Nesusikaupėme šioms varžyboms. Taip pat pralaimėjimą lėmė nepataikyti metimai, nebuvo nusiteikimo.

Karolis Griškus ("KK Riflis" komandos žaidėjas): džiaugiames, kad nutraukėme priešininkų pergalių seriją, tuo pačiu pratęsėme savo seriją iki rekordinės. Apgynėme savo "namų" aikštelę, nes kiek čia žaidžiame - tiek laimime, tai galvojame, kad čia žaisti yra geriau nei Kretingoje. Šioje aikštėje sumetame apie 84 taškus, o Kretingoje tik 50 taškų, tai lankai Klaipėdoje traukia daug geriau. Pavyko atsirevanšuoti varžovams, nes buvome pralaimėję, tai ši pergalė yra dvigubai saldesnė.