Kęstučio Mačijausko prisijungimas atnešė "Sveika idėja-Sakret" pergalę prieš čempionus

Kęstučio Mačijausko prisijungimas atnešė "Sveika idėja-Sakret" pergalę prieš čempionus 234

Vasario 1 dienos vakarą KLKML-OLYBET "Mero" taurėje susitiko čempionų titulą ginantys "Voltas" ir antrame etape stebinantys "Sveika idėja - Sakret", kurie gynybos gniaužtuose uždarė "Voltą" ir išsivežė dar vieną pergalę rezultatu 63:59.

Svečiai rungtynes pradėjo labai emocingai ir užsivedė, puikiai gynėsi kiekviename aikštės taške ir neleido "Volto komandai pasijusti aikštės šeimininkams. Nors abi komandos žaidė nerezultatyviai, "Sveika idėja - Sakret" rodė didesnį norą ir kovingumą, kas leido laimėti pirmąją kovos dalį 27:20. Antrojoje rungtynių dalyje "Voltas" kartas nuo karto rodė atsigavimo ženklus puolime, bet "Sveika idėja - Sakret" į tai atsakydavo akimirksniu savo greitais taškais. Trečio kėlinio pabaigoje "Sveika idėja - Sakret" nesunkiai susikrovė jau dviženklę persvarą ir po trečio kėlinio pirmavo 48:36. Ketvirto kėlinio pradžioje "Sveika idėja - Sakret" ir toliau išlaikė iniciatyva, tačiau išnaudojo pražangų limitą ir "Volto" ekipa pradėjo po truputį vytis savo varžovus baudų metimais. Šeimininkams pavyko užtikrintai laimėti paskutinį kėlinį, bet nebeužteko laiko pasiekti pergalės. Šiose rungtynėse komandos labai prastai pataikė tolimus metimus. "Voltas" turėjo pripažinti svečių pergalę 63:59.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Reultatyviausiai "Volto" ekipoje žaidė: Vitalijus Taščenko 18, Viktoras Rodinas 12, Rolandas Žilevičius pridėjo 10 taškų".

"Sveika idėja - Sakret" daugiausiai pelnė: Paulius Barauskas 15, Kęstutis Mačijauskas 14, Andrius Dagelis 11, Deividas Ramoška pridėjo 10 taškų".

Rungtynių komentarai:

Darius Vaitiekus ("Voltas" komandos treneris): mums reikėjo šito pralaimėjimo, nes vyrai yra praradę alkį ir žaidžia labai atsipalaidavę. Toliau žiūrėsim, ką daryti, o dabar mūsų lentelėje vieta kaip ir gera, per daug nepergyvename.

Saulius Šarkis ("Sveika idėja - Sakret" komandos treneris): rungtynės puikios, laimėjome prieš stiprius varžovus, atsirevanšavome. Pirmame rate taip pat labai norėjome laimėti, bet jiems nusišypsojo sėkmė. Šįkart mums varžybos sekėsi gerai, kontroliavome visas rungtynes prieš stiprų varžovą ir labai džiaugiames pergale, kuri yra mums reikalinga kovojant dėl aukštesnių vietų.


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti