Kęstučio Mačijausko vedama "Sveika idėja - Sakret" iškovojo pergalę

Kęstučio Mačijausko vedama "Sveika idėja - Sakret" iškovojo pergalę 448

Balandžio 5 dienos vakarą, KLKML-OLYBET OlyBet taurės rungtynėse antrajame pusfinalyje susitiko Baldininkas ir Sveika idėja - Sakret ekipos. Pirmosios rungtynės neįvyko kadangi Baldininkas gavo techninį pralaimėjimą už neatvykimą taigi serija prasidėjo nuo 0:1 rezultato Sveika idėja - Sakret naudai. Pastarieji ir antrajame susitikime dominavo ir žengė tiesiai į finalą rezultatu - 90:100.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie nuo pat pradžių išsiveržė į priekį. Likus žaisti minutei iki kėlinio pabaigos dar surengė spurtą 0:10 ir po dešimties minučių pirmavo rezultatu - 12:22. Antrajame kėlinyje visus bandymus prisivyti varžovus gesino Sveika idėja - Sakret žaidėjų greitos atakos bei perimti kamuoliai. Baldininkas padarė net 16 klaidų, kurios kišo koją prisivyti varžovus. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo užtikrintai - 36:49.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai lygtai nustojo žaisti, galbūt pradėjo trūkti jėgų kadangi žaidė penkiese. Svečiai žaibiškai tuo pasinaudojo laimėdami kėlinį net 12:30. Skirtumas tarp komandų buvo šoktelėjęs net iki trisdešimties taškų ribos - 48:79. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė kapituoliuoti per kėlinį sumesdami net keturiasdešimt du taškus, tačiau skirtumas visgi buvo per didelis ir neužteko laiko jo likviduoti. Sveika idėja - Sakret žengė į finalą laimėdami - 90:100 ir užbaigdami seriją 0:2.

Baldininkas - R. Alutis 29 tšk., 14 atk. kam. R. Narkevičius 23 tšk., 10 atk. kam.

Sveika idėja - Sakret - K. Mačijauskas 34 tšk., 11 atk. kam.

Marius Kvietkus ("Baldininkas" komandos treneris): vertinu nekaip, atėjome penkiese, pakovojome, toks ir rezultatas. Buvo šansų kabintis, bet tikrai ne su penkiais žmonėmis. Pavargome labai.

Deividas Ramoška ("Sveika idėja - Sakret" komandos žaidėjas): rungtynes vertinu gerai, buvo lengva. Pergalę lėmė tai, kad mūsų susirinko daugiau.