Kiek netikėta KK „Riflis“ pergalė svetimoje aikštėje (VIDEO)

Kiek netikėta KK „Riflis“ pergalė svetimoje aikštėje (VIDEO) 229

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos-Olybet Mero taurės rungtnėse KK „Riflis“ atsirevanšavo „Novatransa-Dsmile-R&E“ už pirmąjį pralaimėjimą savo aikštelėje (50-69), nugalėdami važovus 71-68 (15-12; 12-16; 20-13; 24-27).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviomis abiejų ekipų atakomis, krepšiai buvo tarsi užburti abiejuose pusėse. Įpusėjus ketvirčiui švieslentėje buvo lygu 4-4. Nerezultatyvios buvo ir sekančios penkios minutės, po kurių tryjų taškų rezervą buvo susikrovę kretingiškiai (15-12).

Antrame ketvirtyje komandos ir toliau kibiai gynėsi, todėl rezultatas augo labai lėtai. Didžąją rungtynių dalį (30 min. – aut.past.) pirmavę svečiai KK „Riflis“ krepšininkai puikiai tvarkėsi su savo varžovais, tačiau prieš ilgąją pertrauką užleido lyderio poziciją (28-27).

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtu 11:0 ir per dvi minutes susikrovė dviženklį pranašumą (38-28). Varžovai vėl netrukus atgaivino intrigą sumažinę atsilikimą ik 4 taškų (41-45). Vis tik KK „Riflis“ krepšininkams pavyko išlaikyti „Novatransa-Dsmile-R&E“ per atstumą ir į lemiamą ketvirtį išsinešti 6 taškų rezervą (41-47).

Paskutines dešimt minčių ekipos pradėjo keisdamosis rezltatyviomis atakomis, bet priekyje vis dar buvo KK „Riflio“ krepšininkai. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes komandas skyrė 10 taškų (56-66). Tačiau netrukus „Novatransa-Dsmile-R&E“ žaidėjas Edgaras Vigelis smeigė du tritaškius, į kuriuos varžovai atsakė taikliu metimu iš po krepšio, o dar vieną tritaškį pridėjo Raidas Putrius ir tarp ekipų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (64-68). Andrejus Vaitiekus turėjo progą dar labiau sumažinti atsilikimą, bet pataikė tik vieną baudos metimą (65-68). Greita šeimininkų pražanga norimo rezultato nedavė – Antano Stonkaus ranka nuo baudų metimo linijos nedrebėjo (65-70). „Novatransa-Dsmile-R&E“ surengė žaibišką ataką, kurios smaigalyje buvo Raidas Putrius ir jo tritaškis įžiebė viltį pergalei (68-70). „Novatransa-Dsmile-R&E“ paskutinei atakai turėjo 6 sekundes, tačiau antras iš eilės tolimas Raido Putriaus šūvis buvo netaiklus ir sunkią pergalę išplėšė KK „Riflis“ krepšininkai (68-71).

„Novatransa-Dsmile-R&E“: po 15 taškų pelnė Jonas Lukauskas (6 atk.kam.) ir Edgaras Vigelis (5 atk,kam.); Jurgis Petrauskas 14 tšk. (5 atk.kam.)

KK „Riflis“: Antanas Stonkus 22 tšk. (8 atk.kam.); Tomas Račkus 18 tšk. (6 rez.perd. 7 per.kam.); Eimantas Kupšys pridėjo 15 taškų ir atkovojo 15 kamuolių