KK Riflio revanšas Klaipėdos valstybinės kolegijos ekipai

KK Riflio revanšas Klaipėdos valstybinės kolegijos ekipai 1357

Pirmadienį krepšinio aikštelėje susitiko „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir „KK Riflis“ komandos. Rezultatu 78:84 po permainingų rungtynių nugalėjo „KK Riflis“ ekipa.

Pirmojo kėlinio metu  į priekį išsiveržė „Klaipėdos valstybinė kolegija“. Kėliniui įpusėjus „KK Riflis“ komanda užsivedė, pradėjo vytis varžovus ir aplenkė juos. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:24.

Antrą kėlinį „KK Riflis“ pradėjo tritaškiu metimu. Iš pradžių komanda sparčiai padidino skirtumą. O varžovai skirtumą vėl sumažino. Paskui šis kėlinys buvo kiek ramesnis. Komandos žaidė apylygį žaidimą. Nors „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandai pavyko šiek tiek sustabdyti varžovus, tačiau „KK Riflis“ dar keliais taškais padidino savo persvarą ir antrą kėlinį baigė rezultatu 29:41.

Rungtynių antroje pusėje vyko atkakli, arši kova. Abi komandos nepasidavė iki paskutinės minutės. Nuo trečio kėlinio užsivedė „Klaipėdos valstybinė kolegija“. Ir „KK Riflis“ nebepavyko taip lengvai žaisti ir didinti persvaros. Paskutiniame kėlinyje „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komanda buvo išlyginusi rezultatą ir persvėrusi jį, tačiau „KK Riflis“ greit susiėmė ir susigražino persvarą, bei padidino ją iki šešių taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:84 „KK Riflis“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai  „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandoje žaidė: Irmantas Kryžius 18 taškų, Tadas Vandzinskas 16 taškų, Gvidas Turauskas 15 taškų, 8 atk. kam., 6 rez. perd., Dovydas Deimontas 14 taškų, 8 atk. kam..

KK Riflis“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 27 taškai, 14 atk. kam., 5 rez. perd., Antanas Stonkus 22 taškai, Marius Jurkus 12 taškų, 14 atk. kam.

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Tomas Račkus: "Labai svarbios varžybos, praktiškai dėl ketvirtos vietos turnyrinėje lentelėje, labai džiaugiamės atsirevanšavę varžovams. Rungtynių pabaigoje sužaidėme užtikrintai, pataikėme keletą svarbių metimų, realizavome baudos metimus, nors tarpusavio santykio, atrodo, atsilošti nepavyko, tačiau, bet kokiu atveju, sveikinu savo komandą su pergale."

"Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas Irmantas Kryžius: "Ir vėl nesėkmingai pasibaigusios varžybos, nepakankamai norėjome laimėti, pritrūko noro, kovingumo aikštėje. Leidome varžovams laisviems atakuoti iš toli, jie pataikė savo metimus. Labai svarbios rungtynės turnyrinės lentelės prasme, tačiau nepavyko iškovoti pergalės ir belieka pasveikinti varžovus su pergale."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu