KK "Riflis" parklubė be lyderių žaidusią BC "Saulės butai"

KK "Riflis" parklubė be lyderių žaidusią BC "Saulės butai" 738

Gruodžio 20 dienos vakarą, Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Mero" taurėje susitiko BC "Saulės butai" ir jų svečiai iš Kretingos KK "Riflis". Be pagrindinių žaidėjų žaidę šeimininkai nepasipriešino varžovams ir patyrė pralaimėjimą 62:90.

Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo energingoji KK "Riflis" ekipa. Karolio Griškaus vadovaujama ekipa aikštelėje varžovus baudė graitomis atakomis, laisvais metimais iš vidutinio nuotolio. Be brolių Štombergų ir KK "Neptūnas" trenerio Jurica Zuza žaidę šeimininkai atrodė gerokai pasimetę puolime, ko pasekoje jau po pirmosios rungtynių pusės pastarieji atsilikinėjo 26:45.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams niekaip nepavyko periimti iniciatyvos į savo rankas ir sumažinti deficito, Eimanto Kupšio, Karolio Griškaus ir Tomo Račkaus puolime vedami KK "Riflis" laimėjo visus keturis ketvirčius ir įveikdami varžovus net 28 taškų persvara 90:62 įsirašo trečiąją pergalę šiame sezone.

Rezultatyviausi žaidėjai:

BC ,,Saulės butai" ekipoje dvigubą dviženklį surinko Rimvydas Puškorius - 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Tomas Lenkimas pelnė 19 taškų.

KK ,,Riflis" gretose dvigubą dviženklį surinko du žaidėjai - Eimantas Kupšys, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių ir Antanas Stonkus pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių po krepšiu. Karolis Griškus pelnė 18 taškų, Tomas Račkus surinko 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

Andrejus Garaščenko (,,Saulės Butai" komandos žaidėjas): Sveikinam visus su artėjančiomis šventėmis.

Karolis Griškus (,,KK Riflis" komandos žaidėjas): Atėjome nusiteike, ir mums buvo labai svarbi pergalė nes aš jau pamėčiau, pralaimėjimų skaičių iš eilės, keturi ar penki buvo kartai išeilės, ir dideliais skirtumais, bet kaip mes juokaujame, grįžome į savo namų salę. Čia didžioji dalis pergalių iškovotos būtent šitoje salėje, tai tikrai šita salė mums laiminga. Tikrai nežiūrėjome varžovų sudėties, ir jiems truko Zuzos (Jurica Zuza) ir Štombergo (Sauliaus Štobergas) ir jie neįrodė kad jie gali žaisti be jų. Jie iškarto sugriuvo, nerado savo lyderio, kas perimtu lyderio role, to pasekoje jie buvo pasimetę. O mes tikrai nežiūrėjome nei į rezultatą, nei kaip jie atrodo. Žiūrėjome savęs, bėgom, žaidėme, ir tikrai labai norėjome laimėti, ir labai džiaugiames, kad šventes pasitiksime su pergale.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti