,,Klaipėdos krašto policija" E.Žukausko taurės trečios vietos laimėtojai

,,Klaipėdos krašto policija" E.Žukausko taurės trečios vietos laimėtojai 11

2017 metų balandžio 21 dieną Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės Mažajame finale susitiko ,,Klaipėdos krašto policijos“ ir „Dragūnų“ ekipos. Po sunkios ir atkaklios kovos, ,,Klaipėdos krašto policija“ nugalėjo varžovus rezultatu 68:59 ir iškovojo trečiąją vietą

Varžybas geriau pradėjo ,,Dragūnų“ komanda, kuri spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį. ,,Klaipėdos krašto policija“ pirmuosius taškus pelno tik sužaidus 5 minutes. Ir be atsako pelnę 6 taškus pasivijo varžovus 8:6. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę ,,Dragūnai“ įgijo apčiuopiamą pranašumą 11:20.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Daug pramestų metimų, daug baudų bei chaosas aikštelėje, buvo labiau naudingas ,,Dragūnų“ komandai, kuri ne tik išsaugojo turėtą pranašumą, bet ir padidino jį iki dviženklio. Kėlinio pabaigą geriau sužaidusi ,,Klaipėdos krašto policija“ pasivijo savo varžovus. Po dviejų ketvirčių 32:27 priekyje ,,Dragūnai“.

Po ilgosios pertraukos ,,Klaipėdos krašto policija“ ir toliau mažino atsilikimą. Po minutės žaidimo L.Narkus taikliu metimu persvėrė rezultatą ir pirmą kartą šiame susitikime išvedė savo komandą į priekį (33:32). Šiame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi dar kelis kartus, o kėliniui pasibaigus minimalų pranašumą pavyko išsaugoti ,,Dragūnų“ ekipai (51:50).

Ketvirto kėlinio pradžioje ,,Klaipėdos krašto policija“ vėl išsiveržė į priekį ir iniciatyvos jau nepaleido iki susitikimo pabaigos, o ketvirčio pabaigoje persvara išaugo net iki dviženklio skaičiaus 66:56. ,,Dragūnams“ nepavyko atsitiesti, o išaugusi įtampa, nereikalingos nesportinės bei techninės tik klampino komandą ir neleido susikaupti kovai. ,,Klaipėdos krašto policija“ iškovojo trečiąją vietą nugalėdami varžovus rezultatu 68:59.


‹ atgal
KLKML © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti