KVK ir Novatransa-Dsmile įsirašo po pergalę

KVK ir Novatransa-Dsmile įsirašo po pergalę 1256

Antradienio vakarą krepšinio aikštelėje susitiko „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir „Brizas“ komandos. Po permainingos rungtynių pabaigos, rezultatu 81:78  nugalėjo „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ekipa.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygį žaidimą. Pirmo kėlinio antroje pusėje po truputį į priekį veržėsi „Brizas“ komanda. Priešininkams nepavyko išlaikyti minimalaus skirtumo. Pirmas ketvirtis baigėsi rezultatu 19:24 „Brizas“ komandos naudai. Antro kėlinio metu „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandai prasidėjo antrasis kvėpavimas. Komanda priartėjo prie varžovų, juos aplenkė ir išlaikė savo pranašumą iki kėlinio galo. „Brizas“ komanda nors ir stengėsi, tačiau nepavyko situacijos suvaldyti. Kėlinys baigėsi rezultatu 42:37. „Klaipėdos valstybinė kolegija“  komanda priekyje.

Trečias kėlinys buvo ramesnis ir žaidimas vyko apylygis. Nei viena, nei kita komandos nebuvo linkusios pasiduoti. Po trečio kėlinio 6 taškais priekyje „Klaipėdos valstybinė kolegija“ rezultatu 60:54.

Paskutinis kėlinys įnešė nemažai sumaišties. Iš pradžių savo persvarą didino „Klaipėdos valstybinė kolegija“, tačiau įpusėjus kėliniui „Brizas“ komanda atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. Vis artėdami ir mažindami taškų pranašumą „Brizas“ kėlė nerimą „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandai. Likus minimaliam taškų skirtumui, po minutinių pertraukėlių rezultatas vis keisdavosi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Tačiau „Klaipėdos valstybinė kolegija“ įgijo 3 taškų persvarą ir paskutinėmis sekundėmis „Brizas“ nebepavyko įgyvendinti savo plano. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:78 „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai Klaipėdos valstybinė kolegija  komandoje žaidė: Tadas Vandzinskas 20 taškų, 6 rez. perd., Irmantas Kryžius 17 taškų, Donatas Liubinas 15 taškų.

„Brizas komandos rezultatyviausi žaidėjai: Robertas Milius 29 taškai, Eimantas Lukauskis 14 taškų, 7 atk. kam., 5 rez. perd..

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipos žaidėjas Irmantas Kryžius: "Džiaugiamės iškovota pergale, varžybos nebuvo lengvos, varžovai tikrai atkakliai kovojo, bet mes neblogai rungtyniavome gynyboje bei pataikėme tritaškius metimus. Mūsų ekipoje sugrįžo keli pagrindiniai žaidėjai, kurie taip pat stipriai prisidėjo prie šios pergalės. Rungtynių pabaigoje turėjome dešimties taškų pranašumą, bet klaidos, pražangos bei emocijos leido varžovams priartėti, bet galiausiai atsilaikėme ir iškovojome pergalę."

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Apmaudu, jog pralaimėjome, paskutinėmis rungtynių sekundėmis paleidome pergalę iš rankų. Lemiamais momentais nesužaidėme užtikrintai, du kartus iš eilės sužingsniavome, net nesusikūrėme progų metimui, o varžovai šiandien tikrai pajėgūs, greiti ir mus už tai nubaudė. Jiems pasisekė kiek sėkmingiau sužaisti rungtynių pabaigą, kas ir nulėmė šių rungtynių baigtį."

Antrose vakaro rungtynėse susitiko pirmo etapo grupių lyderiai šį sezoną pralaimėjimo nepatyrusi "Novatransa-Dsmile" ir "Kredito garantas" ekipos. Be lyderių žaidę "Kredito garantas" neprilygo varžovams ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 49:83.

Mačą ekipos pradėjo atkakliai ir bandė pagauti savo ritmus, panašų krepšinį demonstruojančios ekipos pirmą ketvirtį sužaidė apylygiai, kurį 18:12 laimėjo Baltijos bendruomenės taurės čempionai "Novatransa-Dsmile".

Antrame ketvirtyje spurtavę "Novatransa-Dsmile" buvo susikrovę 14 taškų pranašumą, tačiau varžovai nekėtino pasiduoti ir dar iki ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki 5 taškų 29:34.

Po ilgosios pertraukos itin komandinį žaidimą ir greitą kamuolio judėjimą puolime parodę "Novatransa-Dsmile" pradėjo krautis pranašumą, trečiąjį ketvirtį laimėję 16 taškų, ketvirtąjį 13 taškų persvaromis nepaliko vilčių "Kredito garantas" ekipai ir iškovojo pergalę 83:49.

"Novatransa-Dsmile" ekipoje po 16 taškų surinko Vitalij Sokolov (14 atk.kam.) ir Aidas Viršilas (8 rez.perd.) , Roko Misevičiaus sąskaitoje 14 taškų.

"Kredito garantas" komandoje Mantas Jonikas surinko 14 taškų, Šarūno Stalmoko sąskaitoje 12 taškų.

"Kredito garantas" ekipos žaidėjas Valdas Garadauskas : "Sveikinam varžovus, šiandien buvo visą galvą geresni, taiklesni, greitesni, kaip ir Baltijos bendruomenės lygos finale taip ir šiandien neturėjom tiesiog šansų prieš juos".

"Novatransa-Dsmile" ekipos žaidėjas Jurgis Petrauskas : "Pagaliau atkeliavo laukiamas desertinis čempionato etapas, kur kiekviena pergalė yra ypač svarbi ir visus varžovus turime gerbti. Smagu, kad nors šiandien susirinkome ne visi, bet sugebėjome kontroliuoti rungtynes ir jas laimėti. Kol kas nepavyksta išlaikyti koncentracijos visą mačą, bet tikimės, kad ateityje tą pavyks padaryti. Ačiū varžovams už kovą, laukia dar daug įdomių dvikovų. Linkėjimai mūsų komandos dalininkui Lukui kuris už žaidėjų naujametinius bonusus lepinasi Tailando smagumynais."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!