Laimonas Remeikis nukalė dar vieną Girandra pergalę

Laimonas Remeikis nukalė dar vieną Girandra pergalę 1352

Dviženkliu taškų skirtumu "Girandra" palaužė "Brizas", rezultatu 93:78.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Brizas" ekipos rezultatyviomis atakomis. Visą šį ketvirtį užėmė lyderiaujančios komandos vaidemenį. Alikdami daug rotacijos aikštėlėje, susikūrė nemažai lengvų metimų. Kėlinio pabaigoje aktyviau pradėjo žaisti ir "Girandra", ko pasekoje sumažino skirtumą ir persverė rezultatą savo naudai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:21.

Antrasis kėlinys buvo, kiek vangesnis tiek viena, tiek kita komanda daug klydo ir neužbaigdavo atakų sėkmingai. Fortūna šypsojosi labiau galbūt "Girandra" ekipai, kurie visgi padidino skirtumą minimaliu taškų skaičiumi. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 42:38.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko daug aktyviau, nei praeituose dviejuose kėliniuose. Trečiasis ketvirtis buvo "Girandra" ekipos, kurie daug dėmesio skyrė gynybos elementams ir lėtu, ramiu žaidimu po varžovų krėpšiu. Tikslingai užbaigdami kone kiekvieną progą, padidino skirtumą jau iki dviženklio taškų skaičiaus. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 70:59.

Paskutinį mačo ketvirtį niekas nepasikeitė ir toliau dominavo "Girandra" ekipa. Sunkiau buvo sustabdyti Laimona Remeikį, kuris atkakliai rinkosi taškus varžovų baudos aikštelėje. Skirtumas jau buvo išaugęs iki 20-ties taškų, rezultatu 88:68. Nepasidavęs "Brizas" dar jį sumažina. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 93:78.

Naudingiausi žaidėjai:

"Brizas" komandoje naudingiausiai sužaidė: Robertas Milius 21 taškas. 6 atk., kam. Eimantas Lukauskis 12 taškų. 11 atk., kam. Kristupas Pozingis 12 taškų. 5 atk., kam.

"Girandra" komandoje naudingiausiai sužaidė: Laimonas Remeikis  38 taškai. 18 atk., kam. Laurynas Vadopalas 23 taškai. 8 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"Girandra" ekipos žaidėjas Laurynas Vadopalas: "Rungtynių pradžia buvo gana sunki, šiek tiek neįvertinome varžovų, galbūt tikėjomės, kad bus lengviau. Varžovų žaidimas tikrai neblogas: atlieka derinius, kamuolys juda aikštėje, pataiko savo metimus ir rungtynių pradžia tikrai buvo nelengva. Gaila, jog vienas mūsų ekipos lyderių patyrė traumą, bet su vyrais nusiteikėme neatiduoti šių rungtynių. Turnyrinėje lentelėje šitie taškai gali būti labai svarbūs, tai tiesiog nusiteikėme, neblogai sužaidėme puolėme, pataikėme savo metimus ir iškovojome pergalę."

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Nieko gero, pralaimėjome prieš varžovą, prieš kurį tikrai turėjome iškovoti pergalę. Prametėme daug metimų iš artimos distancijos, daug metimų iš po krepšio, kuriuos turime realizuoti. Puolime buvo šiek tiek nesusikalbėjo, praradome nemažai kamuolių ir galiausiai viskas susideda į galutinį rezultatą."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu