"Langų parkas" puolimo banga pribloškė varžovus

"Langų parkas" puolimo banga pribloškė varžovus 143

Gruodžio 14 dienos vakarą "Mero" taurėje susitiko "Sveika idėja - Sakret" ir "Langų parkas" ekipos. Antrame ketvirtyje įsibėgėjusi "Langų parkas" ekipa nepaliko vilčių varžovams įveikdami juos 107:81.

"Sveika idėja-Sakret" rungtynes pradėjo galingu 11:0 spurtu, tad varžovai paprašė minutės pasitarimui, po kurios einant kėliniui i pabaigą  apkarpė priešininkų pervarą iki 6 taškų 16:22.

Antrasis kėlinys buvo visiškai priešingas pirmajam, nes jame "Langų parkas" rodė galingą puolimą ir suaktyvinę gynybą ne tik persverė razultatą, bet ir surengė 13:0 spurtą. Po nesėkmingo antrojo kėlinio "Sveika idėja-Sakret" jau atsilikinėjo 47:30.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau dominavo "Langų parkas" vyrukai, kurie išlaikę aukštą tempą, nuvargino varžovus ir didino atotrūkį nuo jų. "Langų parkas" vedamas Jurica Zuza rungtynes laimėjo rezultatu 107:81.

Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose žaidė: Jurica Zuza 33, Gvidas Remeika 17 (5/9 trit.), Rimvydas Puškorius 16, Edvinas Žilys pridėjo 13 taškų ir 11 atk. kam.

"Sveika idėja-Sekret" daugiausiai pridėjo: Edgaras Kaunas 24, Deividas Ramoška 23, Paulius Barauskas 18 taškų, 6 blok. met. ir 10 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Deividas Ramoška ("Sveika idėja - Sakret"): "labai blogos rungtynės. Visada, kai pralaimime yra blogai. Antroje pusėje paleidome varžovus, užsigalvojome, nebežaidėme savo krepšinio ir tiek."

Rolandas Gajauskas ("Langų parkas"): "geros rungtynės, susirinkome į varžybas per vėlai, nespėjome gerai apšilti, tai mūsų komanda prastai pataikė, bet po to įsibėgėjome. Varžovų susirinko labai mažai, anksti pavargo. Pradžioje jie sumetė gerai, o antroje pusėje jiems pritrūko jėgų ir rungtynių pabaiga buvo tik formalumai."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti