Manto Montvilos tritaškis paskutinę minutę įtvirtino komandos pergalę

Manto Montvilos tritaškis paskutinę minutę įtvirtino komandos pergalę 1360

Antradienio Mero taurės rungtynėse susitiko vos šešiese susirinkę, bei Laimono Remeikio vedama „Girandra“ ir „Novatransa-Dsmile“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 65:70 sunkią pergalę iškovojo „Novatransa-Dsmile“ ekipa (15:18,16:16,17:24,17:12).

Pirmame kėlinyje kiek tiksliau atakavusi krepšį „Novatransa-Dsmile“ susikrovė dvilikos taškų pranašumą (14:2), tada pabudę „Girandra“ laimėjo atkarpą (4:13) bei aptirpdė pranašumą iki vos triju taškų. Antrame kėlinyje abi komandos kibiai gynėsi, sunkiai sekėsi užpulti, kėlinys baigėsi lygiu rezultatu (16:16), o trim taškais (31:34) pirmavo „Novatransa-Dsmile“ ekipa.

Po ilgosios pertraukos dominavusi „Novatransa-Dsmile“ susikrovė saugesni dešimties taškų pranašumą, bei laimėjo kėlinį (17:24).
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Girandra“ taškais, jiems buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki minimalios persvaros, bet likus žaisti mažiau nei vieną minutę Mantas Montvila smeigė iš toli, kitoje atakoje nesportingę pražangą užsidirbę  „Girandra“  vyrukai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (65:70)

Rezultatyviausiai „Girandra“ komandoje žaidė: Laimonas Remeikis per žaistas 40:00 min. surinko 32 taškus atkovojo 11 kamuolių ir išprovokavo 11 pražangų, Valdas Bulvydas pelnė 16 taškų, Irmantas Šiaulytis pridėjo 11 taškų bei sugriebė 9 kamuolius.

„Novatransa-Dsmile“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Montvila 13 taškų, Jurgis Petrauskas pridėjo 12 taškų, Aurimas Maceikis 8 taškai.

Rungtynių komentarai:

"Novatransa-Dsmile" ekipos treneris Vygantas Nagys: "Praėjusią savaitę gavom namų darbų, bet jų nepasidarėm. Tikimės, kad įsivažiuosim ir atkrintamosioms būsim pasiruošę užtikrinčiau. Ačiū varžovams už tikrai gerą kovą."

"Girandra" komandos žaidėjas Marius Kurlinkus: "Labai gerai sužaidėme, gaila, jog pergalei to nepakako."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu