Amber - "Mero" taurės bronzininkai

Amber - "Mero" taurės bronzininkai 2136

Balandžio 6-ąją Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje įvyko "Mero" taurės finalai, mažajame finale susitiko reguliariojo sezono nugalėtojai "Švarūs Langai" ir "Amber" ekipos. Po sėkmingos antrosios mačo dalies bronza atiteko "Amber" ekipai įveikusiai savo varžovus rezultatu 91:79.

Mažasis finalas prasidėjo abiejų ekipų tolimų metimų apsikeitimu, vienas po kito tolimas metimas skrodė tinklelį ir įpusėjus ketvirčiui švieslentėje buvo lygybė 14:14. Ketvirčio pabaigoje Lino Markaičio dar vienas tolimas metimas išvedė "Švarūs Langai" komanda į priekį 25:24. Antrame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi bent keletą kartų ir nei vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 47:46 pirmavo "Švarūs Langai".

Po ilgosios pertraukos Vaidoto Pečiuko ir Simono Serapino vedami "Amber" pradėjo krautis pranašumą prieš varžovus. Kaip ir visą sezoną, aukštensę pavarą ir patirtį įjungę vyrukai laimėjo ketvirtį užtikrintai ir susikrovė 8 taškų pranašumą 71:63.

Atkakli kova dėl bronzos persikėlė į lemiamą ketvirtį, kurio pradžioje dėl antros gautos techninės pražangos paliko vienas "Amber" vedlių Simonas Serapinas. Nepaisant lyderio praradimo įpūsėjus ketvirčiui "Amber" buvo priekyje rezultatu 80:69. Antroje ketvirčio dalyje dėl pražangų savo lyderius prarado ir "Švarūs Langai", kuriems taip ir nepavyko panaikinti susikrauto varžovų pranašumo. Pergalę rezultatu 91:79 švenčia "Amber" ekipa.

Rezultatyviausi mažojo finalo žaidėjai:

"Švarūs Langai" komandoje Linas Markaitis pelnė 18 taškų, Edgaras Gervelis pridėjo 11 taškų.

"Amber" į pergalę vedė Vaidotas Pečiukas pelnęs 30 taškų, Simono Serapino sąskaitoje 21 taškas ir 11 atk.kam.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti