Nedas Daukšys flirtavo su trigubu dubliu ir padėjo "Sveika idėja-Sakret" iškovoti dar vieną pergalę 206

Sausio 23 dieną, antradienį Mero taurės rungtynėse susitiko "Sveika idėja - Sakret" (6/4), bei turnyrinės lentelės apačioje esanti "Sigromas" (1/8) ekipa. Rungtynių pabaigoje buksavosi "Sveika idėja - Sakret" ekipa neišsvaistė savo didžiulio pranašumo ir šventė pergalę prieš "Sigromas" - 67:73.

Pirmasis taškus pelnė N. Daukšys išvesdamas svečių komandą į priekį. Šeimininkai netruko atsakyti taikliu dvitaškiu. Po to sekė raudonųjų spurtas - 0:9 ir pastarieji turėjo solidžia devynių taškų persvarą. Arčiau varžovams priartėti nepavyko ir po pirmojo kėlinuko "Sveika idėja - Sakret" pirmavo - 10:18.

Antrasis kėlinukas taip pat nieko nežadėjo "Sigromas" komandai. Netaiklūs metimai, bet klaidos neleido priartėti arčiau savo varžovų ir nuskambėjus antrojo kėlinio sirenai atsilikinėjo rezultatu - 25:37.

Trečiajame kėlinyje svečiai dar surengė nemažą spurtą ir po jo susikrovė net dvidešimties taškų pranašumą - 33:53. Penkiese susirinkę šeimininkai išvargo ir sunkiai grįžinėjo į gynybą. Tuo pasinaudojo "Sveika idėja - Sakret". Po trijų kėlinukų komandas skyrė dvidešimt vienas taškas - 38:59.

Ketvirtajame kėlinyje turnyro autsaideriai kilo į lemiamą mūšį. M. Šikšniaus vedami "Sigromas" surengė spurtą net 15:0 ir buvo priartėję - 55:65. Tačiau lemtingu momentu apsigynę svečiai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu - 67:73.

"Sigromas" - M. Šikšnius 30 tšk., 10 atk. kam., T. Dobravolskis 16 tšk., 14 atk. kam

"Sveika idėja - Sakret" - P. Barauskas 25 tšk., 13 atk. kam., N. Daukšys 16 tšk., 8 atk. kam. 9 rez. perd.

Vilijus Lingė (,,Sigromas" komandos žaidėjas): - "Rungtynes vertinu normaliai, esu nusivyles teisėjais. Priešininkas yra labai stiprus, Top 4. Ir norėčiau palinkėti ateityje gerų rezultatų tiek mums tiek sportininkams."

Saulius Šarkis (,,Sveika idėja - Sekret" komandos treneris): "Labai chaotiškos rungtynės, neidomios, negražios. Ačiū varžovams už kovą, stengėsi, kovojo. Mes aišku patys nesužaidėme gerai, nenorėjome, ir vertinu blogai varžybas. Dėkui varžovams."