Neįveikiamieji "Gintaro baldai" - "Mero" taurės čempionai (VIDEO)

Neįveikiamieji "Gintaro baldai" - "Mero" taurės čempionai (VIDEO) 480

Balandžio 21 dieną KLKML-OLYBET 8-ąjį sezoną vainikavo "Mero" taurės finalinės dvikovos. Kovoje dėl 3 vietos „Novatransa - Dsmile - R&E” užtikrintai laimėjo prieš kretingiškius - „KK Riflis”ekipą.

Pirmasis ketvirtis žadėjo labai sunkią ir atkaklią kovą iki paskutinių minučių. Komandos žaidė labai agresyviai ir užsidegusios. Rezultatyvumas buvo labai mažas. „Novatransa - Dsmile - R&E“ po pirmojo kėlinio pirmavo 13:12. Antrajame kėlinyje Vyganto Nagio komanda surengė tikrą taškų lietų, pataikė beveik viską iš žaidimo ir puikiai atidirbę gynyboje pasiuntė varžovus į labai gilią duobę. Ketvirtį kretingiškiai pralaimėjo 13:33.

Trečiajame kėlinuke „KK Riflis” kiek pristabdė varžovus puolime, patys atsakydami energingesniu uolimu ir ketvirtį laimėjo 20:17, tačiau skirtumas tarp ekipų išliko didžiulis. Paskutiniame ketvirtyje kovingumu visą sezoną pasižymėję kretingiškiai neketino nuleisti rankų, atkakliai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, spaudė savo varžovus ko pasekoje ankščiau laiko pergale patikėję varžovai atsipalaidavo.  Antrame ketvirtyje didžiulį pranašumą susikrovusi „Novatransa - Dsmile - R&E” triumfavo mažajame finale rezultatu 91:75.

Trečioji vieta - "Novatransa-Dsmile-R&E" ekipa

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo: Jurgis Petrauskas 25, Andrej Vaitiekus 17, Raidas Putrius 14, Aurimas Maceikis 13 tšk. ir 15 atk. kam., Jonas Lukauskas pridėjo 12 taškų.

„KK Riflis” ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Eimantas Kupšys 22 tšk. ir 16 atk. kam., Antanas Stonkus 14, Vilius Petrikas 13, Marius Jurkus pridėjo 12 taškų.

Didžiajame "Mero" taurės finale susitiko tos pačios ekipos, kurios kovėsi ir praėjusiais metais - tai  „Gintaro baldai” ir „Voltas”.

Finalą daug sėkmingiau pradėjo būsimi čempionai. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus keliom minutėm „Gintaro baldai” puikiu žaidimu abiejuose aikštės pusėse susikrovė apčiuopiama 15 taškų pranašumą (19:4). „Volto” žaidėjai nesupanikavo ir kėliniui baiginėjantis apkarpė varžovų persvarą ir ketvirčiui pasibaigus „Voltas” atsilikinėjo 11:20. Antrajame kėlinuke vyravo lygus krepšinis, komandos žaidė taškas į tašką. Žaidėjai kovojo kiekviename aikštės taške, tačiau kėlinį komandos sužaidė 14:14 ir „Gintaro baldai išsaugojo 9 taškų persvarą 34:25.

Vicečempionai - "Voltas"

Trečiasis ketvirtis buvo identiškas antrajam, aikštelėje toliau vyko gynybinio stiliaus žaidimas. Per šį kėlinuką komandos vėl pelnė po tiek pat taškų, tad skirtumas tarp komandų liko nepakites. Lemiamą ketvirtį „Gintaro baldai” pradėjo labai užsivedę ir neleido priešininkams priartėti. V. Taščenkos pastangomis „Voltas“ dar laikėsi rungtynėse, bet didžiąją rungtynių dalį mažai pagalbos sulaukęs iš komandos draugų „Voltui“ teko pripažinti nei karto šį sezoną nepralaimėjusios komandos pranašumą. „Gintaro baldai“ pergalę iškovojo rezultatu 68:57.

8-ojo KLKML-OLYBET sezono "Mero" taurės čempionai "Gintaro baldai"

Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose rungtyniavo: Audrius Mineikis 18 tšk. ir 10 atk. kam., Henrikas Majus 18 taškų.

„Volto“ ekipą finale į priekį vedė Vitalijus Taščenko pelnęs 28 taškus.

Iškart po finalinės dvikovos aikštelėje buvo išrinktas "Mero" taurės simbolinis penketukas, kuriems prizus įsteigė lygos partneris "Maistas Sportui".

Simbolinį "Mero" taurės penketuką sudaro (iš kairės) Eimantas Kupšys ("KK Riflis"), Audrius Mineikis ir Tomas Rinkevičius (abu "Gintaro baldai"), Jurgis Petraukas ("Novatransa-Dsmile-R&E"), Vitalijus Taščenko ("Voltas").