Nervų karą laimėjusi „Gintaro baldai„ ekipa ir toliau išlieka be pralaimėjimų (VIDEO) 129

Vakar Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos OlyBet čempionato rungtynėse dėl aukščiausio apdovanojimo Mero taurėje susitiko turnyrinės lentelės kaimynai „Gintaro baldai“ ir Giedriaus Vasilkevičiaus vadovaujama „Langų parko“ ekipa. Po dramatiškai susiklosčiusio rungtynių galo, pergalę iškovojo lygos senbūviai „Gintaro baldai“.

Rungtynės prasidėjo „Langų parkas” komandos keturiais sausais taškais, tačiau varžovai greit atsakė nedideliu spurtu ir išsiveržė į priekį. Pridėję dar keletą tritaškių „Ginataro Baldai” pirmajį ketvirtį laimėjo 23:17.

Antrajame kėlinyje vyko lygių varžovų kova, komandos keitėsi atakomis, nė vienai iš ekipų nepavyko ženkliai išsiveržti į priekį. Išeinant į ilgąją pertrauką „Gintaro baldų“ krepšininkams pavyko išlaikyti 6 taškų rezervą (43:37).

Trečiasis kėlinys buvo identiškas antrajam, krepšininkai ir toliau kovojo kiekviename aikštelės metre, nenusileisdami nei taktinėje, nei fizinėje kovoje. Pasibaigus trečiam ketvirčiui ekipas skyrė vis tie patys 6 taškai (61:55).

Ketvirtasis ir lemiamas kėlinys iš žaidėjų pareikalavo daug fizinių jėgų ir emocijų. Iki rungtynių galo likus keturioms minutėms „Langų parkas” atsilikinėjo jau 8 taškais ir paprašė minutės pertraukėles. Po jos Giedriaus Vasilkevičiaus kariauna sužaidė nuostabią trijų minučių atkarpą ir gerokai apkarpė atsilikimą. Prasidėjus paskutiniajai minutei Juricos Zuzos sumesti baudų metimai išlygino rezultatą, po kurių „Gintaro baldų” ekipai prireikė paskutiniosios minutės. Net nespėjus išsimesti kamuolio Audrius Mineikis sugebėjo išprovokuoti pražangą prieš Jurica Zuza. Pirmą baudos metimą prametęs Audrius Mineikis nepalūžo ir realizavo antrają baudą. „Langų parkas” dar turėjo puikų šansą išplėšti pergalę arba pratęsimą, tačiau lemiamas metimas tikslo nepasiekė ir "Gintaro baldai" šventė pegalę 76:75.

Rezultatyviausiai vicečempionų gretose žaidė: Tomas Rinkevičius 24 taškai, Audrius Mineikis 18 taškų, Egidijus Butvydas pridėjo 13 taškų.

Rezultatyviausiai „Langų parko“ gretose žaidė: Jurica Zuza 32 taškai, Aivaras Lūžys 12 taškų.