"Novatransa-Dsmile" antrą kart sezone įveikė KK "Riflis"

"Novatransa-Dsmile" antrą kart sezone įveikė KK "Riflis" 670

Gruodžio 4 d. „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „Novatransa-Dsmile“ ir „KK Riflis“ komandos. Puikiai antroje rungtynių pusėje rungtyniavę „Novatransa“ krepšininkai iškovojo pergalę 93:65.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, aikštėje vyravo atkakli bei apylygė kova. „KK Riflis“ ekipą į priekį vedė Eimantas Kupšys, kuris jau per pirmąjį kėlinį pelnė 10 taškų bei atkovojo 8 kamuolius, tačiau po pirmųjų dešimties minučių minimalia persvara pirmavo „Novatransa-Dsmile“ ekipa.

Antrame rungtynių kėlinyje vis keitėsi pirmaujanti komanda, nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti nuo varžovų didesniu, nei vienos atakos atstumu, kėlinio pabaigoje Jurgis Petrauskas pataikė du tolimus metimus, kurie leido „Novatransa-Dsmile“ ekipai įgyti 6 taškų pranašumą įpusėjus rungtynėms 47:41.

Trečiajame kėlinyje „KK Riflis“ gana greitai prisirinko komandinių pražangų. Tuo pasinaudodami „Novatransa“ krepšininkams nemažai taškų pelnė nuo baudų metimo linijos, kas ir leido jiems šį kėlinį laimėti 10 taškų skirtumu ir padidinti savo persvarą iki 16 prieš ketvirtąjį rungtynių ketvirtį.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje, žaidimo ritmą pajautę „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai ir toliau sėkmingai rungtyniavo bei didino savo persvarą, nepalikdami varžovams jokių vilčių dar pakovoti dėl pergalės. „KK Riflis“ komanda šį kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 93:65.

„Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Tadas Adomauskas 23 tšk., Jurgis Petrauskas 21 tšk., Edgaras Vigelis 14 tšk. 6 per. kam.

„KK Riflis“ rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 20 tšk. 18 atk. kam., Antanas Stonkus 14 tšk. 5 rez. perd.

Jurgis Petrauskas ("Novatransa-Dsmile" žaidėjas): sužaidėm geras rungtynes , susirinkom negausiai, bet kovojom su didele energija. Gerai susigynėmė o tai atpalaidavo rankas puolime ir sužaidėm vienas geresnių rungtynių. Siunčiame linkėjimus iš rikiuotės iškritusiems ir sveikinam mūsų Luką įveikus maratoną Valensijoje.

Karolis Griškus (KK „Riflis“ žaidėjas): manau papuolėm ant pikto žvėries („Novatransa-Dsmile“ komanda – aut.past.) jie pralaimėjo kelias varžybas nedideliais skirtumais ir patys buvo pikti ant savęs , tai aš manau tikrai išsiliejo ant mūsų kaip reikalas šiandien. Manau, kol jie gynėsi asmeniškai mes tikrai puikiai atrodėm, gerai judėjo kamuoliukas ir tikrai laikėmės varžybose ir netgi pirmavom, ir kontroliavom žaidimą, tačiau kai varžovai sustojo „zona“ (gynybos sistema – aut.past.), nes pirmose varžybose akivaizdžiai jie prisiminė, kad mes nemokam prieš „zona“ pulti ir mums ši gynybos sistema yra fobija, tada mes niekaip neradome rakto į pergalę, į rezultatyvias atakas ir tikslius metimus. Gal buvo klaida, kad pradėjome žiūrėti nuo puolimo, o jei puolimas nepavykdavo,  tai ir apsiginti nebesuspėdavome. Gal per daug pradėjome apeliuoti į teisėjų darbą, pradėjome velstis ir lieti emocijas ne ten kur reikia ir dingo koncentracija į žaidimą, dėmesys nuėjo kažkur į šoną, į teisėjus, į užribį, į viską kas vyko už aikštelės ribų. Varžovas laimėjo pelnytai. Sezonas ilgas, visokių būna ir nuopolių, ir pakilimų, ir tikrai, mes nededame ginklų, dar daug varžybų, kovosime toliau. Su varžovais žaisime dar vieną sykį tai bandysime atsirevanšuoti.