Novatransa-Dsmile ir BC Saulės butai išsaugo lyderių pozicijas

Novatransa-Dsmile ir BC Saulės butai išsaugo lyderių pozicijas 1312

Vasario 6 d. vakarą sužaistos 2 Mero taurės rungtynės, pirmojoje vakaro dvikovoje rimtą iššūkį iš varžovų gavę lygos lyderiai "Novatransa-Dsmile" tik po atkaklios kovos įveikė Brizą rezultatu 70:64.

Rungtynes ekipos pradėjo itin vangiai, per pirmas minutes abiejų ekipų metimai skriejo pro šalį. Antramoje ketvirčio pusėje Aido Viršilo tolimi taiklūs metimai padėjo lyderiams pirmauti 22:16. Antrame ketvirtyje papuolę į duobę nesustabdė ir Brizo komandos puolimo, komandinį žaidimą demonstravę Brizo ekipos nariai antrąjį ketvirtį laimėjo 23:13 ir pirmavo rezultatu 39:35.

Po ilgosios pertraukos "Novatransa-Dsmile" ekipa savo gynybos gniaužtuose uždarė "Brizas" ekipos puolimą, pastarieji 7 ketvirčio minutes nepelnė nė taško o iniciatyvą perėmė lygos lyderiai susigrąžino persvarą, kurią išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos ir įveikė varžovus 70:64.

"Novatransa-Dsmile" gretose Aidas Viršilas pelnė 24 taškus, Tadas Adomauskas pridėjo 18 taškų.

"Brizas" ekipoje Mantas Mockus pelnė 10 taškų.

"Novatransa-Dsmile" ekipos treneris Vygantas Nagys: "Praėjusią savaitę sužaidėm labai geras rungtynes su Gintaro Baldais, šiandien vaizdelis buvo kiek kitoks. Ačiū varžovams kurie davė gerą kovą. Džiaugiames ir laukiam tolimesnių kovų"

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Smagiai pasižaidėme su labai stipriu varžovu, gaila, kad nepavyko iškovoti pergalės. Pritrūko mūsų komandai tolimų metimų, varžovai gynėsi „zona", leido mums mesti iš toli, tiesiog nepataikėme savo metimų. O rungtynių pabaigoje, lemiamomis atakomis pritrūko šalto proto, kad sužaistumėme sėkmingai ir iškovotumėme pergalę."

Ketvirtadienio antrosiose Mero taurės rungtynėse susitiko „KK Riflis“ ir „BC Saulės butai“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 69:90 lengvą pergalę iškovojo „BC Saulės butai“ ekipa (15:25,17:22,16:22,21:21).

Pirmame kėlinyje „BC Saulės butai“ pirmieji pelnė taškus sužaidus dvi minutęs, tada "pramušus krepšį" isiveržė į priekį, laimėjo kėlinį dešimčią taškų (15:25).
Antrame kėlinyje „BC Saulės butai“ nemažino savo tempo, laimėjo kėlinį septyniais taškais, ir jau po dviejų kėlinių turėjo susikrovė penkiolikos taškų pranašumą (32:47).
Po ilgosios pertraukos „BC Saulės butai“ nesustojo, laimėjo kėlinį rezultatu (16:22) ir abėjonių dėl nugalėtojo jau nebeliko.
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliais „KK Riflis“ metimais, netrukus „BC Saulės butai“ atsakė ir savo taikliais metimais, kėlinį abi komandos sužaidė lygiai (21:21) ir pergalę šventė „BC Saulės butai“ rezultatu (69:90).

Rezultatyviausiai „KK Riflis“ komandoje žaidė: Antanas Stonkus 18 taškų 8 atk. kam., Evaldas Paulauskas pridėjo 11 taškų.
„BC Saulės butai“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Valdas Štombergas 19 taškų (5/7 tritaškiai), Darius Joskaudas 16 taškų, ir Aivaras Umantas pelnė 14 taškų.

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus: "Labiausiai gaila, jog varžovams visiškai nepasipriešinome, varžovams net nereikėjo kovoti dėl pergalės. Galime teisintis, jog mūsų komandoje trūko vieno naudingiausių mūsų ir visos lygos žaidėjų, tačiau turime sugebėti rungtyniauti ir be jo, išlaikyti discipliną, atlikti turimus derinius, bent jau susikurti progas metimui, ko šiandien visiškai nepadarėme. Puolimas buvo labai padrikas, ko pasėkoje, mes nespėjame grįžti į gynybą ir varžovai tiesiog prisirinko daug lengvų taškų ir galiausiai pelnytai iškovojo pergalę."

"BC Saulės butai" komandos žaidėjas Valdas Štombergas: "Geros nuotaikos, gana lengvai iškovojome pergalę, buvome nusiteikę sunkesnei kovai, bet pavyko laimėti be didesnio vargo. Keliaujame tolyn ir sieksime apginti titulą."