Novatransa-Dsmile "Mero" atkrintamąsias pradėjo solidžia pergale

Novatransa-Dsmile "Mero" atkrintamąsias pradėjo solidžia pergale 949

Kovo 6 dienos vakarą prasidėjus KLKML "Mero" taurės atkrintamosioms varžyboms Klaipėdos krepšinio federacijos taurės vicečempionai "Novatransa-Dsmile" susitiko su "Sveika idėja". Antrą ketvirtį 16 taškų persvarą laimėję "Novatransa-Dsmile" iškovojo pergalę 93:76.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „Novatransa-Dsmile” ekipa, kuri vienu metu buvo gan ryškiai kontroliavusi rungtynių eiga, tačiau kėlinio pabaigoje priešininkai kiek pristabdė varžovus ir prisivijo juos iki dviejų taškų skirtumo.

Antrajame ketvirtyje „Novatransa-Dsmile” vėl staigiai atitrūko nuo varžovo, puikiai gynėsi prieš „Sveika idėja” žaidėjus bei puolime taškus rinko visais būdais. Po pirmosios rungtynių dalies „Sveika idėja” deficitas siekė jau 18 taškų, rezultatu 30:48.

Antroje rungtynių dalyje „Novatransa-Dsmile” ir toliau išlaikė panašų puolimą, nors ir varžovai bandė gelbėti situaciją, tačiau nesėkmingai. Serijoje iki dviejų pergalių „Novatransa-Dsmile” rezultatu 93:76 išsiveržė į priekį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo: Edgaras Vigelis 23, Karolis Jundulas 18 taškų.

„Sveika idėja” ekipoje rezultatyviausi buvo: Mark Ostrovskij 17, Rokas Misevičius pelnė 15 taškų.

Rungtynių komentarai: 

,,Sveika idėja” ekipos žaidėjas Deividas Ramoška: ,,Varžybos buvo prastos, kas buvo šiandien - pamirštam. Žaidžiam toliau, tikimės laimėt.”

,,Novatransa-Dsmile” ekipos žaidėjas Jurgis Petrauskas: ,,Džiaugiamės atkrintamąsias pradėję pergale. Buvo labai smagu, kad nuo pirmų minučių žaidėm energingai. Pasinaudojom, kad varžovai žaidė neužtikrintai. Kolkas serija 1-0, bet žinau, kad su jais reikės dar kovot labai sunkiai”.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti