Novatransa-Dsmile pirmieji KKF taurės pusfinalyje (VIDEO)

Novatransa-Dsmile pirmieji KKF taurės pusfinalyje (VIDEO) 892

Vasario 10 d. vakarą startavo Klaipėdos krepšinio federacijos taurės ketvirfinalio etapas, kuriame "VPA Logistics" susitiko su "Novatransa-Dsmile". Paskutiniame ketvirtyje sėkmingiau sužaidę svečiai iškovojo pergalę 69:53.

Mačo pradžioje abejoms ekipoms ganėtiniai sunkiai sekėsi žaisti puolime, metimai skriejo pro šalį ir vyravo chaotiškas žaidimas. Dėja, jau 3 ketvirčio minutę su varžovu susidūręs vienas "VPA Logistics" lyderių Marius Bakanas nebegalėjo tęsti kovos, o be jo ekipa atsilikinėjo 7:14.

Antrame ketvirtyje "Novatransa-Dsmile" bandė sprukti nuo varžovų tolimais metimais, tačiau per pirmąją rungtynių pusę pastarieji nepataikė nei vieno metimo (0/8 tritaškiai), ko pasekoje ketvirtį laimėję šeimininkai sumažino deficitą 25:29.

Po ilgosios pertraukos komandos tęsė atkaklią dvikovą, kovodami taškas į tašką ketvirtį komandos užbaigė lygiai 16:16 ir perkėlė visą kovą į lemiamą ketvirtį.

Paskutiniame ketvirtyje aukštensę pavarą įjungę Mero taurės atstovai pataikė ne tik tritaškį bet ir surengė keletą greitų atakų, ko pasekoje skirtumas tarp ekipų išaugo iki dviženklio ir "Novatransa-Dsmile" įsirašė pergalę 69:53.

"VPA Logistics" gretose Vytautas Kymantas ir Linas Kontrimas pelnė po 14 taškų, Alvydo Jockaus sąskaitoje dvigubas dviženklis su 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Novatransa-Dsmile" komandoje Jurgis Petrauskas pelnė 15 taškų, Vitalij Sokolov pridėjo 14, Karolis Jundulas prie pergalės pridėjo 12 taškų.