Novatransa kovos dėl "Mero" taurės aukso

Novatransa kovos dėl "Mero" taurės aukso 2120

Kovo 18-ąją įvyko antrasis "Mero" taurės pusfinalio serijos mačas tarp "Amber" ir "Novatransa" ekipų. Pirmajame pusfinalyje po ilgosios pertraukos varžovus palaužusi "Novatransa" šį vakarą pakartojo lygiai tą patį, po ilgosios pertraukos pradėjo krautis pranašumą ir komandinių pastangų dėka iškovojo kelialapį į didįjį finalą įveikę varžovus 92:80 ir seriją laimėję 2:0.

Rungtynių pradžioje komandos rungtyniavo itin vangiai, visi metimai skriejo pro šalį, atrodė, kad įsivažiuoti komandoms prireiks daugiau laiko. Po pirmojo ketvirčio minimalia persvara 16:15 pirmavo "Amber". Antrame ketvirtyje komandos rungtyniavo taškas į tašką, 6 kartus keitėsi pirmaujanti komanda ir prieš ilgąją pertrauką "Amber" pavyko išlaikyti minimalų pranašumą 37:36.

Po ilgosios pertraukos ant parketo grįžę "Amber" atrodė kontroliavo rungtynių eigą, krovėsi pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 54:47, po minutės petraukėlės "Novatransa" veidas ant parketo pasikeitė iš esmės, Jurgio Petrauko inicijuotas spurtas 13:0 ir "Novatransa" jau priekyje 60:54. Gerą bangą pagavę "Novatransa" kėlinį uždarė sėkminga atkarpa ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 67:56. Paskutiniame ketvirtyje "Amber" nekėlė baltos vėliavos ir atkakliai mažino deficitą, po taiklių Remigijaus Kasparavičiaus tolimų metimų tarp ekipų buvo likęs 5 taškų skirtumas, bet taiklūs "Novatransa" žaidėjų baudų metimai, sėkmingos atakos neleido varžovams dar mažiau sumažinti skirtumo ir pastarieji antrus metus iš eilės keliauja kovoti dėl "Mero" taurės aukso įveikę varžovus 92:80.

Rezultatyviausi mačo žaidėjai:

"Amber" komandoje Vaidotas Pečiukas ir Simonas Serapinas (15 atk.kam.) pelnė po 16 taškų.

"Novatransa" ekipoje Rokas Misevičius ir Mantas Tomaševičius (12 atk.kam.) surinko po 23 taškus, Aidas Viršilas pridėjo 14 taškų.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti