Olybet taurę į viršų kelia "Langų parkas" (VIDEO)

Olybet taurę į viršų kelia "Langų parkas" (VIDEO) 479

Mažajame Olybet taurės finale po pratesimo "Sigromas" palaužė "Baldininko" ekipą.

Rungtynes 5:0 pradėjo "Baldininkas", tačiau varžovai tuoj pat priartėjo. Visą likusį laiką komandos rungtyniavo taškas į tašką, nors "Baldininkas" turėjo labai daug gerų progų atitrūkti, bet jiems nepavyko to padaryti, dėl prasto pataikymo iš žaidimo. Kėlinio galą sėkmingiau sužaidęs "Sigromas" pirmą kartą persvėrė rezultatą ir ketvirtį baigė pirmaudami 16:14. Antrajame kėlinuke "Baldininkui" ir toliau nekrito laisvi metimai, o tuom pasinaudoję "Sigromas" žaidėjai po pirmos rungtynių dalies dar labiau atitrūko 31:23. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui "Baldininkas" per labai trumpą laiką atstatė lygybę surengdami 13:0 spurtą, tai leido dar ir įgytį minimalų pranašumą. Trečią ketvirtį "Baldininkas" laimėjo 22:14 ir rungtynių rezultatas buvo lygus 45:45.

Ketvirtajme kėlinuke abiejų komandų žaidėjai žinodami rungtynių svarbą kovojo iš visų jėgų, nesitaupė ir žaidė labai kietą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Vienu metu "Sigromas" nesusikalbėjes gynyboje praleido šešis taškus ir leido priešininkam pirmauti šešiais taškais, tačiau žaidėjai atiduodami labai daug jėgų vėl priartėjo. Paskutinę pagrindinio laiko minutę užvirė tikras nervų karas. "Sigromas" esant lygiam rezultatui baudų metimais įgyjo dviejų taškų pranašumą, bet paskutioji ataka priklausė "Baldininkui". E. Kubilius paskutinę pagrindinio laiko sekundę po netaiklaus komandos draugo metimo atkovojo kamuolį puolime ir išprovokavo varžovo pražangą, kuri siuntė jį prie baudų metimo linijos. E. Kubilius sėkmingai realizavo baudų metimus, tad komandoms teko žaisti pratesimą.

Pratesimo metu mažojo finalo ekipų žaidėjai jautė nuovargį, bet "Sigromas" rodė didesnį norą ir užsidegimą, tai jiems padėjo sėkmingiau pradėtį pratesimą. Pratesimui įpusėjus dėl išnaudoto pražangų limito "Sigromo" ekipoje aikštelėjė liko žaisti tik trys žaidėjai. Bet tai nieko nepakeitė "Sigromas" pratesimą laimėjo rezultatu 12:7 ir iškovojo trečiąją vietą rezultatu 76:71. 

Trečioji "Olybet" taurės vieta - "Sigromas"

Rezultatyviausiai "Sigromo" komandoje rungtyniavo: Mindaugas Šikšnius 27 tšk. ir 18 atk. kam., Paulius Stonis 18, Tomas Dobravolskis pelnė 10 ir atkovojo 18 kam.

"Baldininko" ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Demas Mockus 26, Evaldas Damazas pridėjo 19 taškų.

Langų parkas” kovoje dėl Olybet taurės rungtynių pabaigoje palaužė iki galo kovojusius „Sveika idėja - Sakret” žaidėjus.

„Langų parkas” kovoje dėl didžiosios Olybet taurės rungtynių pabaigoje palaužė iki galo kovojusius „Sveika idėja - Sakret” žaidėjus. Jau pirmajame kėlinyje „Langų parkas” sėkmingai išnaudodami savo pranašumus baudos aikštelėje lengvai rinko taškus. Priešininkams puolime sekėsi kiek sunkiau, nes didžiąją dalį taškų surinko kėlinio pabaigoje. Po pirmojo ketvirčio „Langų parkas” pirmavo 21:16. Antrajame ketvirtyje „Sveika idėja - Sakret” ir toliau niekaip nerado savojo žaidimo puolant, žaidėjai pradėjo nervintis. Tuo pasinaudojęs „Langų parkas” dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir prieš antrąją rungtynių dalį įgijo dviženklį pranašumą 41:29.

Olybet taurės vicečempionai "Sveika idėja-Sakret"

Trečiasis kėlinynis raudoniesiems klostėsi jau daug geriau, jie pradėjo pataikyti savuosius metimus, bet „Langų parkas” net nesiruošė sustoti ir sužaidė rezultatyviausią kėlinį kurį laimėjo 23:20. Nors „Sveika idėja - Sakret” pakutinį kėlinį sužaidė idealiai ir atidavę labai daug fizinių jėgų jį laimėjo 29:18, bet dėl didelio atsilikimo pirmoje rungtynių pusėje nuo „Langų parkas” ekipos pritrūko laiko panaikinti visą deficitą ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 78:82.

Olybet taurės čempionai - "Langų parkas"

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Langų parkas” komandoje rungtyniavo: Jurica Zuza 34, Rimvydas Puškorius 14, Saulius Kiūpelis 13, Robertinas Vilimas pridėjo 9 taškus.

„Sveika idėja - Sakret” gretose rezultatyviausiai rungtyniavo: Kęstutis Mačijauskas 20, Edgaras Kaunas 13, Robertas Vičys pridėjo 12 taškų.

Taurės gražiausi epizodai, žaidėjų ir trenerių komentarai: 


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti