Paaiškėjo Mero taurės atkrintamųjų dalyviai

Paaiškėjo Mero taurės atkrintamųjų dalyviai 1364

Vasario 19 dienos vakarą KLKML įvyko 2 "Mero" taurės rungtynės, kuriose paaiškėjo šių metų atkrintamųjų dalyviai. Pirmoje vakaro dvikovoje vos 6 į rungtynes susirinkę "Gintaro baldai" iškovojo pergalę 76:67.

Mačą abi ekipos pradėjo be didesnės žvalgybos, negausiai susirinkusios ekipos žaidė žaidimą "kas daugiau įmes", po pirmojo ketvičio 5 taškais pirmavo "Gintaro baldai". Antrame ketvirtyje "Brizas" ekipos puolimas stabtelėjo o tuo pasinaudoję varžovai atitrūko dviženkliu skirtumu 48:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet "Brizo" ekipai skirtumo sumažinti nepavyko. Lemiame ketvirtyje keli taiklūs Manto Mockaus tolimi metimai sumažino "Brizas" deficitą iki 6 taškų, tačiau patirtį puolime panaudoję "Gintaro baldai" išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 76:67.

"Gintaro baldai" ekipoje 25 taškus pelnė Vitalijus Taščenko, 23 pridėjo Egidijus Butvydas.

"Brizas" gretose Eimantas Lukauskis pelnė 26 taškus, Mantas Mockus pridėjo 20 taškų.

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Rezultatą nulėmė tai, kad visas rungtynes varžovai gerai pataikė. Tikrai komandiška komanda, suka gerai kamuolį. Turi geras progas ir jas  išnaudoja. Mums šiek tiek, kurį laiką nebekrito, padarėm klaidų per kurias neįmetėm iš po krepšio, bet ketvirtajame kėlinyje vėl pradėjome žaisti krepšinį. Pradėjom vytis savo varžovus ir gaila, kad pritrūkom laiko."

"Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: "Ketvirtą kėlinį nulėmė nuovargis. Sveikinu komanda su pergalę, lenkiu galvą prieš šiandien kas buvo. Vyrai atžaidė iš širdies kaip sakant. Ačiū varžovams, kad jie nesusirinko pilnos sudeties, taip kad žaidėm šeši prieš šešis beveik. Šaunuoliai vyrai, atkentėjom tas varžybas ant pačio galo. Trys kėlinius žaidėm puikiai iš tikrųjų, ir pataikėm, nenoriu nei vieno išskirti, visi tikrai šiandiena šaunuoliai. Nebloga, graži pergalė, ir jėgos pačiam gale baigėsi, ačiū dievui išsaugojom rezultatą ir einam toliau."

Antrose vakaro varžybose "BC Saulės butai" sutriuškino ne pilnos sudėties antroje sezono dalyje žaidžiančius "Kredito garantas" rezultatu 90:55 ir užsitikrino vietą atkrintąmosiose.

Pirmame ketvirtyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet susikrauti didesnio pranašumo nesisekė nė vienai ekipai. BC „Saulės butai“ buvo atitrūkę 7 taškais (11:18), tačiau geras Gytauto Kibelkio, Karolio Neimanto bei Valdo Garadausko žaidimas leido sumažinti deficitą (16:20). Antrame kėlinyje BC „Saulės butai“ pradėjo dominuoti aikštelėje ir susikrovė dviženklį pranašumą jau prieš ilgąją pertrauką 44:30.

Trečiame ketvirtyje skirtumas tarp ekipų tik didėjo, kuris baigiantis kėlinio laikui siekė 24 taškus (67:43). Paskutinias dešimt minučių aikštelėje niekas nesikeitė. BC „Saulės butai“ ir toliau diktavo žaidimo sąlygas, o geras metimų iš visų pozicijų pataikymas (2 tšk. - 53,6%; 3tšk. - 46,6%; baudos – 50%) galutinai nusprendė rungtynių baigtį. (90:55).

BC „Saulės butai“: Valdas Štombergas 16 tšk. (6 atk.kam.); Mindaugas Riklevičius 14 tšk. (7 rez.perd.); po 12 taškų pelnė Rolandas Žilevičius (7 atk.kam.), Aivaras Lūžys (7 atk.kam.), Valentinas Lucenko

„Kredito garantas“: Gytautas Kibelkis 16 tšk.; Ovidijus Jonaitis 12 tšk. (7 atk.kam.)

"BC Saulės butai" ekipos žaidėjas Aivaras Lūžys: "Nuotaikos geros, rezultatas geras, pavyko gerai sužaisti ir puolime, ir gynyboje, daug perimtų kamuolių, žaidėme su gera energija, nors laikas ir vėlyvas, bet komanda energijos dar išsaugojo."

"Kredito garantas" komandos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Buvome nepilnos sudėties, žaidėme tikrai prastai - tiek puolime, tiek gynyboje, varžovai šį kartą tiesiog buvo daug stipresni."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu