Paskutinėmis minutėmis pranašumą išbarstę "Novatransa-Dsmile" iškovojo kelialapį į pusifnalį

Paskutinėmis minutėmis pranašumą išbarstę "Novatransa-Dsmile" iškovojo kelialapį į pusifnalį 966

Kovo 13 dieną KLKML, sutitiko dvi Mero taurėje žaidžiančios ekipos - ,,Sveika idėja" ir ,,Novatransa - Dsmile". Antroje ketvirfinalio kovoje ,,Sveika idėja" neįveikė ,,Novatransa - Dsmile" ekipos (75:74), kuri laimėjo kelionę į pusfinalį, kurioje susitiks su ,,Gintaro baldų" ekipa.

Pirmoje varžybų pusėje vyko lygiavertė dvikova, aiškaus varžybų lyderio nesimatė. Abiejose komandose dominavo asmeninis žaidimas. Besibaigiant pirmai rungtynių pusei, nežymiai pirmavo ,,Novatransa - Dsmile" komanda, kuri antrą kėlinį užbaigė turėdami 7 taškų persvarą - 42:35.

Antroje rungtynių pusėje ,,Novatransa - Dsmile" pradėjo didinti savo taškų persvara, tačiau kai jau atrodė, kad ,,Sveika idėja" nebepajėgia pasipriešinti varžovams, ,,Novatransa - Dsmile" ekipai pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai, o ,,Sveika idėja" ekipai priešingai - pradėjo iš visos puolimo zonos mėtyti taiklius metimus ir įspūdingai spurtavo atkarpą 21-0, ko pasekoje ,,Sveika idėja" pasivijo varžovus. Likus 4 žaidimo sekundėms, esant lygiam rezultatui ,,Novatransa - Dsmile" ekipos žaidėjas Vitalij Sokolov įmetė vieną baudos metimą, po kurio ,,Sveika idėja" ekipai nebepavyko užpulti varžovų ir pasibaigus varžybų laikui, ,,Novatransa - Dsmile" krepšininkai šventė patekę į pusfinalį, varžovus įveikę tik 1 taško persvarą - 75:74.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Sveika idėja" ekipoje po 17 taškų pelnė Edgaras Kaunas ir Rokas Misevičius. Mark Ostrovskij pelnė 12 taškų.

,,Novatransa - Dsmile" gretose Jurgis Petrauskas sumetė 18 taškų, Raidas Putrius - 17 taškų.

Rungtynių komentarai:

Jurgio Petrausko mintys po sunkios pergalės: Atleidom vadžias, patys kalti esam, galėjom ramiai pabaigti ir važiyiti namo. Šaunuoliai varžovai tikrai nepasidavė, stengės iki galo, geros varžybos, smagu žaisti su jais. O dabar mūsų laukia "Gintaro baldai". Žiūrėsim bandysim palaužyti čiurnas jiems.

Pauliaus Barausko komentaras po nesėkmės: Sveikinam varžovus patekus į kita etapą, o toliau mums gaila, nors ir sukovojom neblogai. Gaila, kad nepasiekėm pergales, sėkmės varžovam.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti