Paskutiniame Mero taurės reguliariojo ture vietų dalybos

Paskutiniame Mero taurės reguliariojo ture vietų dalybos 1415

Antradienio vakarą susitiko „Gintaro baldai“  ir „Kredito garantas“ komandos. Po atkaklių ir nenuspėjamų rungtynių, rezultatu 71:64 pergalę iškovojo "Gintaro baldai".

Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiai. „Kredito garantas“ turėjo taškų persvarą, o „Gintaro baldai“ vis prisivydavo priešininkus. Kėlinio antroje pusėje „Gintaro baldai“ išlygino rezultatą ir paskutinę minutę išsiveržė į priekį. Po pirmo kėlinio rezultatas 22:21.

Antro kėlinio pirmoje pusėje vyko panaši apylygė kova. Įpusėjant antrą kėlinį „Gintaro baldai“ komanda užsivedė ir pradėjo tolti nuo varžovų. Pasibaigus antram kėliniui „Gintaro baldai“ priekyje dešimt taškų. 41:31.

Trečiame kėlinyje „Gintaro baldai“ pabėgo nuo varžovų tikrai nemažu skirtumu. Dar kėlinio antroje pusėje komanda pasiekė didžiausią dvidešimties taškų persvarą 59:39. Paskui „Kredito garantas“ spurtavo ir sumažino skirtumą iki penkiolikos taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 59:44.

Paskutinio kėlinio pirmoje pusėje vėl vyko atkakli kova. „Kredito garantas“ komanda atsigavo ir pradėjo rimtai priešintis varžovams. Įpusėjus kėliniui „Gintaro baldai“ sustojo ir nebepavyko lengvai pelnyti taškų, tuo tarpu „Kredito garantas“ pradėjo artėti prie varžovų. Paskutinę minutę „Gintaro baldai“ įmetė tolimą metimą ir varžovai pripažino jų pergalę.  Rungtynės baigėsi rezultatu 71:64 „Gintaro baldai“ komandos pergale.

Rezultatyviausiai  „Gintaro baldai“  komandoje žaidė: Audrius Mineikis 14 taškų, 8 atk. kam., 5 rez. perd., Vitalijus Taščenko 13 taškų, 8 atk. kam., 4 rez. perd., Henrikas Majus 13 taškų.

„Kredito garantas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Valdas Garadauskas 22 taškai, Gytautas Kibelkis 12 taškų, 18 atk. kam., 4 rez. perd., Julius Vilovas 12 taškų, 8 atk. kam., 6 rez. perd..

"Gintaro baldai" ekipos treneris Aidas Kurakinas: "Na ką, iškovojome dar vieną pergalę, smagu, jog visi galėjo pasižaisti. Gaila, jog „Kredito garantas“ sezono pradžioje ketinęs eiti iki finalų, dabar matome vos ne vos surenka žaidėjus į rungtynes. Tikėjausi, jog jie bus dar viena pajėgi komanda miesto lygoje. O mes keliaujame toliau, stipriausias ketvertas, laukia rimtos kovos. Dabar turėsime pertraukėlę, treniruosimės ir lauksime pusfinalių.“

"Kredito garantas" komandos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Šiandien pritrūko apšilimo bei rotacijos, varžovai tiesiog buvo geresni ir sveikinu juos su pergale."

Penkių žaidėjų vedama "Girandra" ekipa, iškovoja pergalę prieš "Klaipėdos valstybinė kolegija", rezultatu 76:67

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviemis greitais "Klaipėdos valstybinė kolegija" taškais. Viso ketvirčio metu fortūna buvo jų pusėje ir varžovams neleido persverti rezultato. Antroje kėlinio pusėje skirtumas išauga iki dviženklio taškų skaičiaus, 10 taškų. Tik mačo gale "Girandra" pavyksta sumažinti deficitą iki 5 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 15:20.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos nepaleidę "Klaipėdos valstybinė kolegija" ir toliau nežymiai didiną skirtumą. Prasidėjus antrajai kėlinio pusei, aktyviau puolimą suaštrina "Girandra". Daug progų susikurdami baudos aikštelėje sumažina deficitą ir net persveria rezultatą. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 38:36.

Po ilgosios pertraukos, penkių žaidėjų vedama "Girandra" nemažino spurto ir toliau kūrėsi puikias progas varžovų baudos aikštelėje. Irmanto Šiaulyčio ir Aurimo Girskio tandemas trečiame kėlinyje, leidžia susikurti didžiausią varžybų skirtumą, 8 taškus. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 61:53.

Ketvirtasis kėlinys buvo mažiau rezultatyvus, nei prieš tai pastarieji. Abi komandos daug klydo puolime ir gynyboje, nesusikalbėjimas su komandos draugais taip pat privedė prie prarasto kamuolio. Atsinešusi skirtumą iš praeito kėlinio "Girandra" ekipa jį išlaikė ir šio ketvirčio metu. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 76:67.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Dovydas Deimontas 16 taškų. 14 atk., kam. Irmantas Kryžius 15 taškų. 3 atk., kam. Donatas Liubinas 14 taškų. 9 atk., kam.

"Girandra" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Aurimas Girskis 32 taškai. 11 atk., kam. Irmantas Šiaulytis 17 taškų. 4 atk., kam. Algirdas Ramanauskas 12 taškų. 10 atk., kam.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipos žaidėjas Irmantas Kryžius: "Liūdime pralošimu, darėme daug klaidų, gal nesigynėme. Sveikiname priešininkus."

"Girandra" komandos žaidėjas Aurimas Girskis: "Trumpai tai, pradžioje gavom į skūrą, pralaiminėjome, paskui pagavom savo ritmą, ir tiesiog laikėm tą atstumą, kad nepersvertu mūsu taškų persvaros."