"VPA Logistics" keliauja į "Mero" taurės finalą

"VPA Logistics" keliauja į "Mero" taurės finalą 2131

Balandžio 2-ąją įvyko trečiosios "Mero" taurės pusfinalio serijos rungtynės "Švarūs Langai" ir "VPA Logistics" komandų poroje. 

Lemiamos serijos rungtynės prasidėjo apylygiai, be iš rotacijos iškritusių aukštaūgių rungtyniavę "Švarūs Langai" ieškojo taškų prasiveržimais link krepšio. Varžovai žaidė sau įprastą bėk ir mesk žaidimą, kuris vedė visą sezoną "VPA Logistics" ekipą į pergales. Po pirmojo ketvirčio pastarieji pirmavo rezultatu 22:18.

Antrame ketvirtyje vis daugiau įtampos kilo "Švarūs Langai" ekipoje, kas lėmė augantį pastarųjų klaidų skaičių puolime, o tuo naudojęsi varžovai didino atotrūkį nuo varžovų. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 15 tašų 42:27. Po 2 ketvirčių dviženklę persvarą pirmavo "VPA Logistics" 53:35.

Po ilgosios pertraukos greitą spurtą surengė "VPA Logistics" ir pabėgo į priekį 62:39 ir atrodė, kad perlaužė rungtynės, tačiau kovingieji "Švarūs Langai" ne neketino nuleisti rankų ir atsakė galingu spurtu sumažindami deficitą iki 10 taškų 54:64. Po trečiojo ketvirčio, kuris buvo panašus į amerikietiškus kalnelius, pirmavo "VPA Logistics" rezultatu 73:57.

Paskutinis ketvirtis buvo daugiau kaip formalumas, kuriame "VPA Logistics" gana užtikrintai žaidė puolime o jėgų stigę "Švarūs Langai" nebesipriešino varžovams. "VPA Logistics" pirmą kartą žengia į "Mero" taurės finalą rezultatu 106:81.

Rezultatyviausi mačo žaidėjai:

"Švarūs Langai" komandoje Linas Markaitis pelnė 23 taškus, Donatas Straigis pridėjo 13 taškų.

"VPA Logistics" gretose Karolis Opulskis pelnė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rez. perdavimus, Mindaugas Norvaišas prie pergalės pridėjo 21 tašką ir 11 atk.kam.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti