Pirmą ketvirtį sėkmingai sužaidę "KK Riflis" iškovojo pergalę

Pirmą ketvirtį sėkmingai sužaidę "KK Riflis" iškovojo pergalę 212

Sausio 24 dieną, trečiadienį, Mero taurės rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynės Baldininkas (1/7) bei laipteliu aukščiau esanti KK Riflis (2/7) ekipa. Galingai pirmąjį kėlinį sužaidusi KK Riflis komanda savo persvaros nebeišbarstė ir nugalėjo šeimininkus rezultatu - 71:79.

R. Alutis pirmasis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau tai buvo vienintelis kartas kai Baldininkas pirmavo. KK Riflis surengė šaltą dušą laimėdami atkarpą - 1:13 ir įpusėjus kėlinukui turėjo keturiolikos taškų pranašumą - 7:21. Baigiantis antrajam kėliniui šeimininkams pavyko šiek tiek aptirpdyti skirtumą, bet priekyje ir toliau buvo balta apranga vilkintis KK Riflis - 26:34.

Trečiajį kėlinį sėkmingiau pradėjo Baldininkas. Sužaidus tris minutes pastarieji priartėjo per vieną metimą. Po tokio varžovų atsako svečiai atsakė penkiais savo taškais ir vėl atitolo. Ketvirčio pabaiga buvo nerezultatyvi ekipos keitėsi netaikliais metimais. Po dviejų kėlinių - 50:55.

Paskutiniame kėlinyje vyko įnirtinga kova. R. Alutis tolimu metimu vėl priartino savo ekipą iki vieno taiklaus metimo. V. Zaleckis taip pat atsakė tolimu taikliu šūviu. Įpusėjus kėliniui T. Račkus dar pataiko vieną tolimą metimą ir atitolina savo ekipą nuo oponentų dviženkliu taškų skirtumu - 60:70. Baldininkas dar bandė grįžti į rungtynes, tačiau apmaudžios klaidos neleido to padaryti. Rungtynes KK Riflis laimėjo rezultatu - 71:79.

Baldininkas - E. Damazas 24 tšk., 5 rez. perd. R. Alutis 24 tšk., 11 atk. kam.

KK Riflis - A. Stonkus 20 tšk., 8 atk. kam., E. Kupšys 13 tšk., 12 atk. kam.

Tomas Balčėnas (,,Baldininkai" komandos žaidėjas): "Nepaėjo mums korta šiandien, tiesiog neapsigynėme, vienas žaidėjas atėjo pavelaves (juokias, nes pats vėlavo - aut.past), mažai susirinkome, pavargom ir nepakrito."

Karolis Griškus (,,KK Riflis" komandos kapitonas): "Iš tikrųjų gailimės, kad nepasiėmę šitos aikštelės, čia praktiškai geriau negu namų arenoje, turime tik dvi pergales ir jos abi pasiektos čia, džiugu. Išviso mes čia tu pergalių daug neturime, ir jos nesimėto, čia šitoje lygoje sunku laimėti ir gauti pergalę, tai labai džiaugiames pasiekta pergale. Jie yra mūsų kaimynai turnyrinėje lentelėje, laimėjome didesniu skirtumu negu pralaimėjome namie, aš manau tai turės įtakos ateities eigai, pažiūrėsime kaip ten bus."