Pirmoji "KK Riflis" pergalė

Pirmoji "KK Riflis" pergalė 99

Lapkričio 29 d. vakarą "Mero" taurėje susitiko "Sigromas" ir KK "Riflis". Po atkaklios kovos pergalę 66:57 iškovojo kretingiškiai.

Pirmąją pergalę šių metų mero taurėje iškovojo  "KK Riflis" lygioje kovoje nugalėdamas  "Sigromas" komandą, kuri taip pat dar neturi nei vienos pergalės. Pirmoji rungtynių pusė buvo labai nerezultatyvi abjioms komandoms. Visi žaidėjai svaidė netaiklius metimus iš žaidimo ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo "KK Riflio" naudai 27:24.

Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis 19:19, todėl svečiai iš Kretingos išlaikė 3 taškų persvarą. Prasidėjus lemiamam rungtynių kėliniui "Sigromas" bandė perimti rungtynių iniciatyva, bet rungtynių pabaiga protingiau sužaidė "KK Riflis" rungtynes laimėjo rezultatu 66:57.

Rezultatyviausiai "KK Riflio" ekipoje rungtyniavo: Marius Jurkus 15, Antanas Stonkus 14, ir Tomas Račkus su Vytautu Zaleckiu pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiai "Sigromo" komandai daugiausiai pelnė: Algirdas Ramanauskas 13, Tomas Dobravolskis, Andrius Bernotas ir Paulius Stonis po 11 taškų.

"Sigromas" komandos žaidėjas Laimonas Karitonas: "Tris kėlinius kovėmės ir viskas buvo gerai, bet ketvirtą kėlinį paleidome. Įmetė daug tritaškių ir neatsilaikėme. Priešininkai neblogi visai, puikiai pataiko tritaškius, tai mus ir nužudė."

"KK Riflis" komandos treneris Karolis Griškus: "Penktas kartas vis dėlto nemelavo, labai džiaugiamės pirmąja pergale ypatingai išvykoje, labai sunkiai startavome sezoną, buvo daug pralaimėjimų ir labai skaudžiu dideliais skirtumais. Tai labai džiaugiuosi pavyko laimėti šiandien, aš manau laimėjome dėl to. kad žaidėme labai drausmingai ir komandiškai. Tikrai gerai dalinomės kamuoliu, padidinome savo pelnomų taškų vidurkį. Šiandien gerai tikrai atakavome. Ačiū varžovams už dvikovą."