Pirmoji Voltas pergalė

Pirmoji Voltas pergalė 603

Lapkričio 19 d. vakarą vykusiose „Mero taurės“ rungtynėse „Volto“ ekipa savo aikštėje priėmė svečius iš Kretingos „KK Riflis“. Po nelengvos kovos „Voltas“ įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone rezultatu 80:74.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „Volto“ ekipa, kuri nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įgijo nežymią persvarą, po 5 iš eilės pelnytų Rolando Alučio taškų kėlinio pabaigoje šeimininkų ekipa įgijo 7 taškų persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 22:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Demo Mockaus tolimu metimu, po kurio „KK Riflio“ komandos deficitas tapo dviženklis. Tačiau drausmingai kėlinį sužaidę svečiai sumažino atsilikimą, įpusėjus rungtynėms „Volto“ ekipa vis dar pirmavo 40:37.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Volto“ komandos lyderis Vitalijus Taščenko, po keleto sėkmingų pastarojo metimų skirtumas vėl išaugo iki 10 taškų, tačiau „KK Riflis“ atsakė dviem taikliais tolimais metimais ir neleido šeimininkams atitrūkti, prieš ketvirtąjį kėlinį sveičiai atsilikinėjo 6 taškais 59:53.

Pusę ketvirtojo kėlinio „Volto“ komanda išlaikė gana saugią persvarą, kėlinio viduryje svečiai spurtavo 10:0 ir sumažino deficitą iki minimalaus, tačiau persverti rezultato taip ir nepavyko, „Voltas“ nebuvo linkęs paleisti pergalės iš savo rankų ir sėkmingai sužaidę lemiamas rungtynių minutes šventė pergalę rezultatu 80:74.

Prie „Volto“ pergalės labiausiai prisidėjo Vitalijus Taščenko, surinkęs 27 taškus, Viktoras Rodinas buvo netoli trigubo dublio, jo sąskaitoje 14 tšk. 15 atk. kam. bei net 8 blokuoti metimai. Demas Mockus pridėjo 14 tšk.

„KK Riflis“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Antanas Stonkus, kuris rungtynes baigė pelnęs 18 taškų, po 12 taškų surinko Karolis Griškus bei Eimantas Kupšys (18 atk. kam.)

„Volto” komandos žaidėjo Eimanto Lukauskio komentaras po pergalės: „Pirmoji pergalė šį sezoną, komanda naujai susirinkusi. Reikėjo šiek tiek laiko, kad susižaistumeme visi. Aišku kaip visalaika lyderis Vitalijus iššovė už mus, bet dabar labiau kaip komanda žaidėm ir dar keli žaidėjai sužaidė gerai, ir iškovojom pergalę.”

Karolio Griškaus mintys po pralaimėtų rungtynių: „Tikrai sunkios varžybos, su „Voltu žaidžiam tikrai ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Stipri komandą, dar nei sykio nesame prieš juos laimėję, bet trečiadienį turime atsakomasias varžybas, todėl stengsimes reabilituotis, stengsimes pagaliau pasimti tą pirmą taškelį. Kalbant apie varžybas tai tikrai labai labai gaila, aš galvoju, kad dėjom žingsnį atgal lygynant su pirmom trim rungtynėm. Ypač pabaigoi praradom visiškai koncentraciją, paleidom rungtynių eigą. Buvom įsikandę, laikėmes, bet didelės disciplinos stoka lėmė varžovų pergalę.”