Po dramatiško ketvirto ketvirčio „Gintaro baldai“ išlieka be pralaimėjimų

Po dramatiško ketvirto ketvirčio „Gintaro baldai“ išlieka be pralaimėjimų 201

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionato lyderiai „Gintaro baldų“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę patiesdami „Novatransa-Dsmile-R&E“ ekipą 80-78 (13-19; 22-25; 20-19; 25-15).

„Novatransa-Dsmile-R&E“ pirmavo didžiąją rungtynių (37 minutes – aut.past.), tačiau aikštelės šeimininkai „Gintaro baldai“, vedami gana tituluotų krepšinio pasaulyje žaidėjų Audriaus Mineikio, Tomo Rinkevičiaus bei kitų, neleido varžovams atsipalaiduoti iki finalinio švilpuko.

Likus žaisti iki ketvirto kėlinio pabaigos kiek daugiau nei penkias minutes „Novatransa-Dsmile-R&E“ buvo įgiję 15 taškų pranašumą (58-73). Nepaisant to, aikštelės šeimininkai pasiduoti nesiruošė – pakeitė gynybos sistemą ir varžovai pradėjo strigti puolime. Vienas iš „Gintaro baldų“ lyderių Tomas Rinkevičius pelnė 8 sausus taškus ir skirtumą sumažino per pusę (66-73). Iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes Renato Vaišvilos tolimas metimas persvėrė rezultatą (76-74) ir šeimininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido (80-78).

„Gintaro baldai“: Audrius Mineikis 28 tšk. (17 atk.kam.); Tomas Rinkevičius 22 tšk. (6 atk.kam. ir 13 rez.perd.); Henrikas Majus 11 tšk.; Dariaus Kurmio sąskaitoje 10 taškų ir 7 atk.kam.

„Novatransa-Dsmile-R&E“: po 13 taškų pelnė Raidas Putrius (6 rez.perd.) ir Jonas Lukauskas (7 atk.kam.); po 11 taškų pelnė Jurgis Petrauskas ir Edgaras Vigelis; po 10 taškų pelnė Vitalij Sokolov (8 atk.kam.) ir Aurimas Maceikis (6 atk.kam.)

Jurgis Petrauskas (,,Novatransa-Dsmile-E&E"): "žaidėme prieš beprotiškai protingą komandą. Mes tik truputį atsileidom, gal per anksti patikėjom pergale, jie iš karto pasinaudojo. Jeigu ieškant pozityvo - tai su jais žaidėm lygiais. O žaisti su jais lygiais - absoliučiais lygos favoritais - gerai nuteikia atkrintamoms. Mes irgi banguojam su savo žaidimu. Kai susirenka branduolys ir mūsų nėra per daug - mes žaidžiame visai gražų krepšinį. Aš labai tikiuosi su jais susitikti per atkrintamąsias. Laukia labai įdomi dvikova.

Aidas Kurakinas (,,Gintaro baldai"):,,žinojom komandą ir tikrai žinojom, kad su ja bus reikalų. Ir tas ketvertas mūsų yra tikrai lygus. Turėjome šeštadienį sunkias varžybas, gal pradžioje šioks toks nuovargis jautėsi. Pakeičiau paskui gynimo sistemą, atsostojom aikštelėje, penkios minutės ir atsilošėm keturiolika taškų. Super. Labai įspūdinga pergalė šiandien.