Po keturių nesėkmių iš eilės „Novatransa-Dsmile-R&E“ pergalė ir "Volto" užtikrintumas 269

Klaipėdos krešinio mėgėjų lygos-Olybet Mero taurės rungtnėse tarp „Sigromo“ ir „Novatransa-Dsmile-R&E“ triumfavo pastarieji, veikę varžovus 61-51 (9-14; 19-16; 16-6; 17-15).

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, prabėgus šiek tiek daugiau nei dviem minutėm rezultatas švieslentėje buvo kaip per futbolo rungtnes 1-1. Komandų žaidėjams niekaip nesisekė „atrišti“ krepšių, o rezultatas didėjo labai lėtai. Po pirmųjų dešimties minučių kiek geriau sekėsi „Sigromo“ krepšininkams, kurie buvo priekyje 14-9.

Prasidėjus antram ketvirčiui „Novatransa-Dsmile-R&E“ žaidėjai rimtai kibo į žaidimą ir netrukus sumažino atsilikimą iki minimumo (14-13). Tačiau varžovai netrukus vėl spurtavo, pelnė 6 taškus be atsako ir padidino atotrūkį (20-13). Visas antras kėlinys vyko svarstyklių principu: „Sigromas“ tai didindavo persvarą, tai vėl prisileisdavo varžovus labai arti, bet į didžiąją pertrauką išsinešė 2 taškų rezervą (30-28).

Vadovaujamiems Jono Sadausko „Novatransa-Dsmile-R&E“ krepšininkams niekaip nesisekė visiškai perimti žaidimo į savo rankas ir persverti rezultato savo naudai. Kelis kartus trečiame ketvirtyje rezultatas buvo lygus, o sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes, taiklus Jurgio Petrausko dvitaškis pagaliau persvėrė rezultatą (38-36). Baigiantis kėliniui „Novatransa-Dsmile-R&E“ jau turėjo 8 taškų rezervą (44-36).

Penkias lemiamo ketvirčio minutes vėl vyko permaininga kova, ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o skirtumas tai didėjo, tai mažėjo, tačiau „Novatransa-Dsmile-R&E“ jau nebeužleido lyderio pozicijos varžovams. Likus žaisti apie 30 sekundžių komandas skyrė didžiausias taškų skirtumas 61-49, kurio „Sigromas“ jau nebeturėjo laiko panaikinti.

„Sigromas“: Andrius Bernotas 16 taškų (5 atk.kam.); Paulius Stonis 15 taškų (8 rez.perd.)

„Novatransa-Dsmile-R&E“: Jurgis Petrauskas 18 taškų (5 atk.kam. ir 5 rez.perd.); Jonas Lukauskas pridėjo 10 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių komentarai:

Jonas Sadauskas („Novatransa-Dsmile-R&E" komandos žaidėjas): džiaugiamės pergale ir laukiam atkrintamųjų. Vygantui, savo treneriui skiriame šią pergalę.

Tomas Dobravolskis (,,Sigromas" komandos žaidėjas): pritrūko, galbūt, energijos, neturime treniruočių, kurių irgi labai trūksta, žaidžiame kaip išeina. Susirinko mūsų nedaug. Pradžią gerai atlošėme - gynėmės, tvarkėmės, bet Fortūna nusisuko nuo mūsų. Po krepšiu nesisekė pataikyti. Varžovai gera, stipri komanda, gerai pažįstama mums. Susižaidusi, tiesiog linksmai leidžia laiką ir tiek.

Antrose vakaro rungtynėse vos penkiese susirinkę "Baldininkas" bandė įkasti lygos čempionams - "Voltui"

Tris kėlinius kovojusi "Baldininko" ekipa ketvirtajame pavargo ir "Voltas" tuo pasinaujęs laimėjo rungtynes.

Pirmajame ketvirtyje komandos žaidė paprastą greitą žaidimą, bet didesnės persvaros įgyti nepavyko nei vienai komandai. Kėlinys pasibaigė rezultatu 17:17. Antrajo kėlinio pabaigoje daugiau žaidėjų turėjęs "Voltas" pavargino priešininkus ir pirmąją rungtynių dalį laimėjo 39:33.

Antrojoje rungtynių dalyje "Voltas" suaktyvino gynybą, tai leido dar labiau išvarginti varžovus. Trečiame kėlinyje šeimininkai jau įgijo dviženklę persvarą. Paskutiniajame kėlinyje "Baldininko" žaidėjai sunkiai gaudė kvapą ir turėjo pripažinti varžovų pergalę 84:74.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė: Žilvinas Jašinskas 22, Vitalijus Taščenko 19, Mark Ostrovskij 13 tašk. ir 19 atk. kam.

"Baldininko" komandoje rezultatyviausiai žaidė: Rolandas Alutis 24 tašk. ir 11 atk. kam., Evaldas Damazas 22, Egidijus Lisniakas pridėjo 18 taškų.

Evaldas Damazas (,,Baldininkas" komandos žaidėjas): džiaugiuosi, kad mes atsilaikėm prieš priešininkus. Varžovai užima praktiškai pirmą vietą, mes paskutinę. Varžybos buvo geros, gerai apsigynėme daug neleidome įmesti. Eilinį kartą penkiese, bet mums penkiese sekasi.

Darius Vaitiekus (,,Voltas" komandos treneris): Nėra ka komentuoti kai varžovai susirenka penkiese.