Prasideda registracija į aštuntąjį KLKML sezoną

Prasideda registracija į aštuntąjį KLKML sezoną 13

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga kviečia visus klaipėdiečius bei Klaipėdos rajono gyventojus burtis į komandas ir dalyvauti jau 8-ajame KLKML sezone. Praėjusiais metais čempionate komandos varžėsi dėl Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko ir Europos čempiono Eurelijaus Žukausko vardo taurių, kurias iškovojo daugiausiai noro ir kovingumo pademonstravusios ekipos. Šių metų pirmenybėse laukiama ne ką mažesnė kova bei konkurencija dėl šių taurių.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje gali dalyvauti visi norintys krepšinio entuziastai, mėgėjai. Žaidėjai rungtyniaujantys RKL, NKL, LKL ar kitose užsienio lygose dalyvauti mėgėjų lygoje negali.

Kiekvienose rungtynėse komandas pasitiks profesionalus sekretoriatas, kuris ves rungtynių statistiką gyvai, kad komandos nariai būdami už aikštelės ribų galėtų tiesiogiai sekti įvykių eigą o komandos iškart po rungtynių persirengimo kambariuose galėtų analizuoti individualius pasirodymus statistikos kategorijose. Bendradarbiaudami su Klaipėdos krepšinio teisėjų asociacija užtikriname, kad kiekvienose rungtynėse bus kvalifikuoti teisėjai, kurie užtikrins profesionalų rungtynių pravedimą.

Registracija

Komandų registracija į KLKML vyks iki spalio 4 dienos.

Registracijos formą rasite ČIA

Užpildytą registracijos formą komandų vadovai turi pateiktu su kokybiškomis komandos žaidėjų nuotraukomis elektroniniu formatu.

Visą registracijos informaciją pateikti : klkml.klaipeda@gmail.com , laiško tema: ""Komandos pavadinimas" registracija".

Daugiau informacijos

KLKML direktorius Vygantas Nagys

Tel.nr.: 8-689-30684

el.p.: klkml.klaipeda@gmail.com

#Mes dirbame dėl Jūsų.

 


‹ atgal
KLKML © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti