Prieš didžiąsias metų šventes dar viena „Gintaro baldų“ ekipos pergalė

Prieš didžiąsias metų šventes dar viena „Gintaro baldų“ ekipos pergalė 150

Dar vieną pergalę Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionate dėl „Mero“ taurės iškovojo „Gintaro baldų“ ekipa, savo kelyje įveikusi be kelių lyderių žaidusius „Novatransa-Dsmile-R&E“ krepšininkus 65-43 (11-12; 22-9; 14-15; 18-7).

Rungtynes komandos pradėjo nerezultatyviomis atakomis, kamuolys negalėjo rasti krepšio nei iš toli, nei iš arti. Sužaidus daugiau nei dvi minutes pirmieji pralaužė ledus aikštelės šeimininkai „Novatransa-Dsmile-R&E“ krepšininkai – Raidas Putrius iš trijų baudų metimų realizavo vieną (1-0). Varžovams ir toliau nesisekė atakuojant ir po pirmojo ketvirčio „Gintaro baldai“ liko su vieno taško deficitu (11-12).

Antrame kėlinyje svečiai pasitaisė taikiklį ir pradėjo pataikyti metimus. Audrius Mineikis įpusėjus ketvirčiui taikliu tolimu šūviu persvėrė rezultatą savo komandos naudai (18-17) ir „Gintaro baldai“ pradėjo tolti nuo varžovų. Prieš ilgąją pertrauką tarp komandų jau buvo dviženklis skirtumas (21-33).

Per pirmasias trečiojo ketvirčio minutes „Novatransa-Dsmile-R&E“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (30-33), tačiau varžovai įmetė 10 taškų be atsako ir vėl nutolo (43-30).

Paskutinyjį kėlinį „Gintaro baldai“ dar labiau padidino atotrūkį ir šiandienos rungtynėse iškovojo dar vieną pergalę 65-43.

„Novatransa-Dsmile-R&E“ komandoje 14 taškų pelnė Andrej Vaitiekus, jo sąskaitoje 6 atkovoti kamuoliai.

„Gintaro baldų“ ekipą į pergalę vedė Andrius Laumenis pelnęs 23 taškus bei atkovojęs 5 kamuolius; 15 taškų pridėjo Audrius Mineikis (15 atk.kam.).

Jurgis Pertrauskas ("Novatransa-Dsmile-R&E" komandos kapitonas): labai stengėmės, neturėjome aukštų, laukiame grįžtančio Vitalij Sokolov, kuris turėtų būti didelis impulsas mūsų komandai. Šiaip viskas gerai, tik kad nepataikėme. Nepataikydamas rungtynių nelaimėsi. Be to, visus su artėjančiomis šventėmis, sugrįšime po Naujųjų metų stipresni ir mesime rimtesnį iššūkį!

Aidas Kurakinas ("Gintaro Baldai" komandos treneris): tikėjomės labai sunkių varžybų, dar vakar turėjome veteranų lygos varžybas, bet ten pusės komandos nebuvo, tai šiandien jautėmės šviežesni. Pirmą sunkiai pataikėme, bet po to susidraugavome su sale ir matome neblogą rezultatą. Priešininkai gerai žinomi, daug metų lošiame prieš juos, jie yra pakeitę žaidėjų iš kitų komandų. Stiprūs, tik kad šiandien jiems nekrito. Dar laukia antras ratas, tai susitiksime. Norėjau pasveikinti visą lygą su šventėmis, Kalėdomis, gerų ateinančių Naujųjų metų!