Puikiai paskutiniąsias minutes sužaidę „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai įveikė „Sveika idėja“ krepšininkus

Puikiai paskutiniąsias minutes sužaidę „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai įveikė „Sveika idėja“ krepšininkus 728

2018-12-18

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje dėl aukščiausio apdovanojimo Mero taurėje susitiko „Novatransa“ ir „Sveika idėja“ ekipos. Po dramatiškos 40-ies minučių kovos, pergalę įsirašė Vyganto Nagio vadovaujama komanda 84-71 (15-19; 29-24; 11-7; 29-21).

Rungtynės vyko permainingai, rezultatas šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos pusėn, 8 kartus buvo lygus, o lyderiai keitėsi net 17 kartų.

Pirmuosius taškus pelnė „Sveikos idėjos“ krepšininikai – Deividas Ramoška smeigė tritaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė Rokas Misevičius ir pastarieji šoktelėjo priekin 5-0. Kaip besistengė varžovai pasivyti ir panaikinti atsilikimą – pirmajame ketvirtyje to padaryti „Novatransa-Dsmile“ neįstengė (19-15).

Antrame kėlinyje Rokas Misevičius taikliu tritaškiu inicijavo komandos spurtą, per kurį „Sveika idėja“ pelnė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį atotrūkį (34-23). „Novatransa-Dsmile“ į tai atsakė 7 sausais taškais ir sumažino atsilikimą (34-30). Likus iki didžiosios pertraukos 30 sekundžių rezultatas švieslentėje buvo lygus 42-42, o kėlinį užbaigė Jurgis Petrauskas dviejais taikliais baudos metimais ir „Novatransa-Dsmile“ perlaužė rezultatą 44-42.

Prasidėjus trečiam ketvirčiui „Sveika idėja“ prasileido 5 taškus ir Vyganto Nagio krepšininkai pabėgo 49-43, tačiau varžovai vis dar kvėpavos į nugarą. Atlaikę spaudimą „Novatransa-Dsmile“ išlaikė savo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 5 taškų rezervą 55-50.

Ketvirtame kėlinyje rezultatas švieslentėje buvo lygus 4 kartus ir iki 6-os minutės vis dar nebuvo aišku, kuri iš ekipų šiandien įsirašys pergalę (64-64). Tačiau „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai kėlinio antroje pusėje surengė net du spurtus ir per dvi paskutinias minutes „Sveika idėja“ ekipai leidusi pelnyti vos 3 taškus, išplėšė labai sunkią pergalę 84-71.

„Sveika idėja“: Rokas Misevičius 17 tšk. (6 rez.perd.); Vaidotas Armalas 14 tšk. (9 atk.kam.); Andrius Dagelis 11 tšk.; Deividas Ramoška 10 tšk. (5 atk.kam.)

„Novatransa-Dsmile“: Jurgis Petrauskas 23 tšk. (5 atk.kam.); Edgaras Vigelis 20 tšk. (6 atk.kam.); Tadas Adomauskas 17 tšk. (10 atk.kam.).

Komentarai:

„Sveika idėja” ekipos nario Pauliaus Barausko komentaras: „Sveikinu varžovus, su jais visada būna įtemptos varžybos. Kovojom iki galo, jie šiandien buvo stipresni ir greitesni. Mus vis traumos kankina, tai to pasekoj nepataikėm metimų, jie geriau sužaidė galą, todėl pralošėm rungtynes.”

Jurgio Petrausko mintys po pergalės: „Labai geros varžybos, džiaugiamės pergale, svarbi pergalė prieš šventes. Aišku visus noriu pasveikinti su artėjančiom šventėm ir palinkėt gerų, jaukių švenčių, ir metų. Labai džiaugiamės pergale, atėjom susikoncentravę, užsivedę. Žinojom ir pamatėm, kad jų daug. Žinojom jų žaidimą ir stilių, žinojom, kad jie truputį patingi kojom dirbt gynyboj. Akcentavom atakuoti visada, plius minus beveik visas rungtynes atakavom juos, dėl to tiek daug baudų ir tiek. Tikrai smagu, kad pergalė. Su jais visada labai sunku žaisti ir mes tikimės, kad ir ateity bus sunku. Dar kartą su šventėm.”


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti