Rolando Alučio dvigubas dublis nepadėjo „Baldininko“ ekipai iškovoti pergalės

Rolando Alučio dvigubas dublis nepadėjo „Baldininko“ ekipai iškovoti pergalės 163

Pergalę Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionate iškovojo „Sveika idėja-Sakret“, palaužusi „Baldininko“ krepšininkus 72-63 (18-15; 13-15; 19-16; 22-17).

Susitikimas prasidėjo lygia komandų kova, krepšininkai kovojo kiekviename aikštelės metre ir nė viena iš ekipų nebuvo linkusi nusileisti. Geriau rungtynių pradžioje sekėsi „Baldininko“ ekipai, kuri po sužaistų pirmųjų penkių minučių pirmavo 12-8. Atsigavę po startinio šoko „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkai pradėjo mažinti atsilikimą ir baigiantis ketvirčiui išsiveržė į priekį (18-15).

Antrasis ketvirtis vyko identiškai pirmajam – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Žaidėjai negailėjo jėgų kovoje po krepšiais ir aikštės viduryje. Rezultatas šokinėjo tai vienos, tai kitos ekipos naudai: per visą mačą lyderiai keitėsi net 15 kartų. Prieš didžiąją pertrauką minimalią vieno taško persvarą išlaikė „Sveika idėja-Sakret“ (31-30).

Treičame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, vėl vyravo daugiau atakuojantis nei gynybinis krepšinis. Prieš lemiamą kėlinį 4 taškų rezervą turėjo „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkai (50-46).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Baldininko“ žaidimas kiek prigeso, tuo pasinaudoję varžovai spruko į priekį ir sužaidus penkias minutes susikrovė dviženklį pranašumą (67-54). Netrukus Arūnas Astrauskas pataikė kelis tolimus metimus ir „Baldininkas“ gerokai apkarpė atsilikimą, taičau galutiniam rezultatui tai įtakos nepadarė. Lygių varžovų dvikova baigėsi „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkų pergale 72-63.

„Sveika idėja-Sakret“: Andrius Dagelis 19 tšk. (4 atk.kam.); Sigitas Einikis 13 tšk. (11 atk.kam.); Nerijus Kušys pridėjo 11 taškų; Pauliaus Barausko sąskaitoje 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Baldininkas“: Rolandas Alutis 16 tšk. (11 atk.kam. 7 rez.perd.); Evaldas Damazas 14 tšk.; Arūnas Astrauskas 12 tšk. (7 atk.kam.); Demas Mockus 11 tšk. (6 atk.kam.); Roko Narkevičiaus sąskaitoje 10 tašk ir 10 atk.kam.

"Baldininkas" komandos žaidėjas Marius Kvietkus: "Rungtynės geros, įtemptos, lygiai ėjom, viena atkarpėlia pasileidome pora tritaškių, to pasekoje pralaimėjome, viska nulėmė mūsų klaidos."

"Sveika idėja - Sakret"  Komandos treneris Saulius Šarkis: "Po pirmų varžybų pirmame rate varžybos aišku kitokios, nes jų susirinko daugiau, ko mes ir tikėjomes, varžovai geri, stiprus, šiandien apyligės varžybos buvo, bet mums pasisekė. 3 kėlinyje buvo pora keitimų nereikalingi, o paskui komanda gerai dirbo gynyboje, todėl puolimas tapo lengvesnis."