Savaitės rungtynės. "KK Riflis" pasaka tęsiasi, ketvirfinalyje įveiktas "Langų parkas" (VIDEO) 375

Kovo 19 dieną, pirmadienį, KLKML-OLYBET Mero taurės lemiamoje ketvirtfinalio dvikovoje susitiko Langų parkas bei KK Riflis ekipos. Po itin įnirtingos kovos aikštelėje, aikštės šeimininkai buvo priversti pripažinti svečių iš Kretingos pranašumą ir pralaimėjo rezultatu - 68:73. KK Riflis seriją iki dviejų pergalių laimėjo 1:2 ir žengė į pusfinalį, kuriame laukia Voltas komanda.

Rungtynes pradėjo greitas R. Vilimo prasiveržimas į baudos aikštelę, kuris baigėsi dviem taškais. M. Jurkus netruko atsakyti tuo pačiu. Pirmoje kėlinio pusėje ekipoms buvo sunku rinkti taškus. Sužaidus šešias minutes svečiai pirmavo minimaliai - 11:12. Tuomet šeimininkų puolimo varikliukas trumpam sustoja ir KK Riflis inicijuoja spurtą 0:9, kuris leido po pirmojo kėlinuko pirmauti - 20:28. Antrasis kėlinukas prasidėjo nervingai, kadangi J. Zuza nespėjus praeiti nei dviems minutėms gavo nesportinę pražangą, kuria svečiai pasinaudojo ir dar labiau trūktelėjo į priekį.

Persvara jau buvo išaugusi net iki keturiolikos taškų - 22:36, tačiau veteranas J. Zuza pelno penkis taškus iš eilės, prie jo prisijungia R. Vilimas su keturiais ir KK Riflio persvara aptirpsta iki penkių taškų - 31:36. Komandos dar apsikeičia keliais taikliais metimais ir prieš prasidedant ilgąjai pertraukai KK Riflio persvara buvo trapi - 35:41.

Po ilgosios pertraukos ekipos bandė žaisti greitą krepšinį. Tai Langų parko veteranams nebuvo į naudą kadangi prabilo KK Riflio toliašaudė artilerija - A. Stonkus smeigią tritaškį, dar du prideda E. Kupšys ir vėl svečiai pabėga devyniais taškais - 39:48. Per likusias penkias trečiojo kėlinio minutes žaliesiems nepavyko priartėti prie savo varžovų ir kretingiškiai išlaikė devynių taškų persvarą - 52:61. Ketvirtojo kėlinio pradžioje neatlaiko bokšto J. Zuzos nervai ir pastarasis gauna ir techninę pražangą, po kurios nenoromis buvo priverstas palikti aikštelę.

Be savo penktojo numerio Langų parkas krepšininkai ganėtinai nesutriko ir dar sugebėjo įnešti intrigos į trečiąją tarpusavio dvikovą. Nepasiruošę spaudimui KK Riflis dalino dovanėles varžovams, kuriomis ne visada pasinaudojo šeimininkai. Nuskambėjus ketvirtojo kėlinio sirenai pasigirdo KK Riflio komandos triumfas ir pastarieji žengė į pusfinalį nugalėdami Langų parkas komandą rezultatu - 68:73

Rezultatyviausi žaidėjai:

Langų parkas ekipoje Robertinas Vilimas pelnė 23 tšk., 3 atk. kam., 4 rez. perd., Jurica Zuza pridėjo 19 tšk., 8 atk. kam.

KK Riflis komandoje nesustabdomas Eimantas Kupšys pelnė 26 tšk. ir atkovojo 12 kam. K. Griškus prie pergalės pridėjo 15 tšk.