Savaitės rungtynėse penktoji "Gintaro baldai" pergalė (VIDEO)

Savaitės rungtynėse penktoji "Gintaro baldai" pergalė (VIDEO) 633

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Mero" taurės savaitės rungtynėse susitiko "BC Saulės butai" ir praėjusių metų čempionai  ,,Gintaro baldų" ekipa. Varžovų lyderį sustabdę ir paskutiniame ketvirtyje tritaškiais prapliūpę svečiai iškovojo pergalę 76:60.

Pirmojoje žaidimo pusėje dominavo greitas ir užtikrintas žaidimas. Abi komandos buvo nusiteikusios rimtai ir atkakliai kovai, o tai patvirtino antrojo kėlinio pirmosios pusės rezultatas, kuris buvo apylygis 27:26.

Nuo pat pirmų kėlinio minučių ,,Gintaro baldų" ekipa didelę gynybą skyrė priešininikų komandos žaidėjui J. Zuzai, tačiau buvo sunku sustabdyti Saulių Štombergą. Prasidėjus trečiajam kėliniui ,,Gintaro baldų" treneris į aikštelę išleido R. Vaišvilą, kuris savo taikliais tolimais metimais mažino priešininkų viltį. 

Žaidimą vainikavo ,,Gintaro baldų" jaunasis žaidėjas H. Majaus puikia gynyba, perimtais keliais kamuoliais ir taikliais metimais. Taigi, varžybų finalinė sirena skelbė užtikrintą ,,Gintaro baldų" komandos pergalę rezultatu 76:60.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Saulės butai" komandos rezultatyviausias buvo Saulius Štombergas, pelnęs 28 taškus. 

,,Gintaro baldai" ekipoje Remigijus Kasparavičius pelnė 20 taškų, H. Majus prie pergalės prisidėjo 14 taškų ir A. Mineikis 13 taškų.

Rungtynių epizodai ir komentarai: 

Rungtynių akimirkas galite rasti Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Facebook" paskyroje ČIA


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti