Savojo žaidimo nerandantys KK Riflis krito prieš BC Saulės butai

Savojo žaidimo nerandantys KK Riflis krito prieš BC Saulės butai 864

Vasario 4 dienos vakarą BC ,,Saulės butai" namų aikštelėje pasitiko KK ,,Riflio" krepšininkus. KLKML Mero taurėje žaidžiančios komandos šiame sezone susitiko jau trečią kartą, kuriame Jurica Zuza vedami šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę 97:64.

Po paskutinių pralaimėtų varžybų KK ,,Rifliui", ,,Saulės butų" krepšininkai nuo pat varžybų pradžių pradėjo savo "kerštą". Po pirmojo kėlinio ,,Saulės butai" jau turėjo 11 taškų persvarą - 25:14. Antrame kėlinyje rungtyniavo KK ,,Riflis" su ,,Saulės butų" vidurio puolėju Jurica Zuza - namuose žaidžiantis krepšininkas savo sąskaitoje turėjo tiek pat taškų kiek visa varžovų komanda. Pirmoji varžybų pusė baigėsi ,,Saulės butų" naudai, rezultatu 53:34.

Antroje varžybų pusėje ,,Saulės butų" žaidėjai neatsipalaidavo ir laimėjo abu likusius kėlinius, taip dar labiau padidinę savo taškų persvarą iki 33 taškų, kuriais baigė varžybas pergale, rezultatu 97:64.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Saulės butų" ekipoje savo geriausias sezono rungtynes sužaidė Jurica Zuza, surinkęs dvigubą dublį - 41 taškas ir 12 atkovotų kamuolių. Saulius Štombergas prie pergalės prisidėjo 18 taškų, Valentinas Lucenko - 16 taškų.

KK ,,Riflis" gretose dvigubą dublį pavyko surinkti Eimantui Kupšiui - 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Marius Jurkus pelnė 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

Aivaras Lužys (,,BC Saulės butai" komandos žaidėjas): Džiaugiames pagaliau sugriže į pergalių kelią, bent į vienos pergalės, tikimės, kad pratęsim tą kelią. Ištiesu buvome tokioje duobėje, tai labai reikėjo pergalės, džiaugiames, kad atėjo. Viskas labai gerai sekėsi, puolimas buvo geras, pataikyti sekėsi mūsų lyderiams, tada ir mums rankos atsiriša ir žaisti yra lengviau.

Karolis Griškus (,,KK Riflis" komandos žaidėjas): Manau po gerų rungtynių su ,,Gintaro baldais" tikrai tikėjausi, kad galime šiandien irgi sukovoti. Juolab, kad mums šis varžovas parankus, esame ir laimėję o viena pralaimėjimą gavome po atkaklios kovos, po pratęsimo. Šiandien atrodėme ne savi, varžovas susirinko pilnos sudietės, ir niekaip neradome priešnuodžių prieš jų smogiamaji dvejėtą, Štombas ir Zuza (Saulius Štombergas ir Jurica Zuza), tiesiog sudraskė tinkliukus jie šiandien. Ačiū varžovams už dvikovą, ir tikimės atkrentamosiose revanšuosimes.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti