"Sigromas" įsirašo pergalę prieš "Langų parką"

"Sigromas" įsirašo pergalę prieš "Langų parką" 224

Paskutinį sausio pirmadienį, Klaipėdos Mero taurės rungtynėse susitiko, Langų parkas (5/5) bei priešpaskutinėje vietoje esanti Sigromas (2/8). Be savo lyderių žaidusi Langų parko ekipa buvo priversta nusileisti siurprizą pateikusiai Sigromas komandai rezultatu - 71:74.

Rungtynės prasidėjo šeimininku spurtu 7:0. Pirmasis svečiams taškus pelnė M. Šikšnius, bet skirtumas ir toliau augo. Likus žaisti tris pirmojo kėlinio minutes žalieji jau turėjo dviženklę persvarą - 15:4. Sigromui nepavyko sėkmingai užbaigti kėlinio ir atsilikinėjo - 18:8.

Antrasis kėlinukas įsivažiavo dviem taikliais šeimininkų dvitaškiais iš baudos aikštelės. Įpusėjus antrajm ketvirčiui komandas ir toliau skyrė dviženklis taškų skirtumas. Po minutės pertraukėlės uraganinį puolimą parodžiusi svečių ekipa sužaidė atkarpą net 2:16 ir po dviejų kėlinių turėjo minimalų pranašumą - 36:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau nesustabdė vėjelio, kuris pūtė jiem į nugaras - du tolimi šūviai bei greita ataka ir Sigromas jau pirmavo - 36:45. Per likusį kėlinį komandos pagerino taiklumą ir žaidė rezultatyviai. Sigromui pavyko išlaikyti savo pranašumą - 53:61.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė nervų karas. Įpusėjus kėliniui Žalgirio sporto rūmuose tvyravo lygybė - 63:63. Toliau sekė keturi svečių komandos taškai, bet netrukus priešininkai atsakė keturiais savo. Šeimininkų komandos žaidėjai A. Lūžys bei A. Padavičius gavo po penkias pražangas ir buvo priversti palikti aikštelę. Nors visas rungtynes tragiškai metę baudas svečiai, reikiamu momentu svečių rankos nedrebėjo. Sigromas išsivežė sunkią pergalę rezultatu - 71:74.

"Langų parkas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Gvidas Remeika pelnęs 16 taškų, Antano Padavičiaus sąskaitoje - 15 taškų.

"Sigromas" gretose Mindaugas Šikšnius prie pergalės pridėjo 24 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, Paulius Stonis ir Tomas Dobravolskis surinko po 14 taškų.

Saulius Kiūpelis (,,Langų parkas" komandos žaidėjas): pradžioje gerai sekėsi, gynėmės, ir jie pradžioje nepataikė, o antroje pataikė savo metimus, 13 (Mindaugas Šikšnius) numeris tritaškiu pataikė, mes gal pavargome, nuovargis irgi turbūt savo padarė, buvom tik aštuoniese. Manau nuovargis ir silpna gynyba antroje pusėje todėl ir paleidome varžovus

Mindaugas Šikšnius (,,Sigromas" komandos žaidėjas): kaip visada kiek šituose rungtynėse dalyvauju, tai jos visa laiką įtemptos, mūsų nedaug, bet kovojame, šį kartą mums sekėsi geriau. Aišku sveikinu varžovus, gera kova, taip ir savo komandą sveikinu. Galbūt šiandien mūsų pergalę lėmė daugiau aktyvumo, buvom greitesni šiek tiek sumetėme savo metimus tada kada reikėjo, gynyba tikrai nebuvo super, turim dar kur tobulėti ir lauksim kitų varžybų.