"Sigromas" pirmąjį turą baigia pergalingai (VIDEO)

"Sigromas" pirmąjį turą baigia pergalingai (VIDEO) 141

Gruodžio 13 dienos vakarą "Mero" taurėje savo paskutiniąsias I turo rugtynes sužaidė "Sigromas" vyrukai, kurie susitiko su vieną pergalę savo sąskaitoje turinčiais "Baldininkas". Po itin atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis išsaugoję "Sigromas" iškovojo pergalę 63:61.

Rungtynes sėkmingai pradėjo R.Šimkaus treniruojama "Sigromas" ekipa, kuri puolime demonstravo komandinį žaidimą, dalinosi kamuoliu ir baudė varžovus už gynybos klaidas rezultatyviomis atakomis. Jau pirmame ketvirtyje pastarieji pabėgo į priekį dviženkle pesvara. 

Nuo antro ketvirčio negausiai susirinkusios ekipos surengė sėkmingų atkarpų žaidimą, kuriame "Baldininkas" sumažindavo skirtumą, "Sigromas" vėl bėgdavo į priekį. Lemiame ketvirtyje keli taiklūs "Baldininkas" ekipos tritaškiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė savo naudai. Likus žaisti kiek mažiau nei kelias minutes, taiklus Andriaus Bernoto tolimas metimas vėl sugrąžino jo ekipai turėtą persvarą. 

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 11 sekundžių savo šansą išplėšti pergalę turėjo "Baldininkas" vyrukai, tačiau jų suregztos atakos smaigalyje atsidūręs Rokas Narkevičius prametė tolimą metimą ir leido varžovams iškovoti pirmąją pergalę 63:61.

Paskutinė "Baldininkas" ataka:

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Sigromas" komandą į pergalę vedė kapitonas Andrius Bernotas, pelnęs 23 taškus, 12 taškų pridėjo Tomas Dobravolskis.

"Baldininkas" gretose Evaldas Damazas surinko 15 taškų, Roko Narkevičiaus sąskaitoje 14.

Komentarai

Sigromas“ treneris Rimantas Šimkus: negalėčiau pasakyti, kad žaidėm šiandien gerai, tačiau negaliu pasakyti, kad žaidėm blogai. Pirmas kėlinys buvo tikrai neblogas, antras ir trečias taip pat panašūs, tačiau ketvirtame ketvirtyje pastrigome. Aišku visos klaidos mums kainavo, be klaidų būtų buvę geriau žaist. Tačiau yra kaip yra – svarbu laimėjom. Daug  maž buvome numatę kas ir iš kurios vietos mes lemiamą metimą, svarbiausia buvo, kad jam pasisekė išmesti tą metimą ir metė laisvas. Aišku tai kainavo daug nervų , bet šiandien sekmė buvo mūsų pusėje.

„Baldininkas“ žaidėjas-treneris Marius Kvietkus: kaip visą laiką taip ir šiandien pirmiausia mums trūko žaidėjų. Antra – tritaškių pataikymas – katastrofinis. Pirmą kėlinį paleidom, paskui reikėjo vytis ir prisivijom , ir galėjom vienu metimu laimėti rungtnes. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis – tritaškių nepataikymas, nors beveik visus metimus išmetėme laisvi.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti