Skirtingas pirmadienis baldų gamintojams

Skirtingas pirmadienis baldų gamintojams 265

Vasario 12 dieną, pirmadienį, KLKML-OLYBET "Mero" taurėje įvyko dvejos rungtynės, pimosiose susitiko Sigromas (3/8) bei Baldininkas (1/9). Tik pirmąjį rungtynių ketvirtį atsilaikę svečiai, buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu 89:69.

L. Razma pelnė pirmąjį tašką nuo baudų metimų linijos ir išvedė savo ekipą į priekį. Tai ilgai netruko ir Sigromas atsakė dešimt taškų, tačiau svečiai iniciavo spurtą 0:11 ir likus žaisti dvi minutes pirmavo 10:16. Atlaikę Sigromas šturmą po pirmojo kėlinio dar turėjo minimalų pranašumą 22:23. Antrasis kėlinys klostėsi visiškai atvirkščiai. Prie trylikos laipsnių apšilę kojas šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir taip pat spurtavo 13:0 ko pasekoje įgijo dviženklę persvarą. Šešiese buvę svečiai pradėjo trūkti jėgų ir paleido rungtynių eigą. Po dviejų kėlinių 44:31 pirmavo šeimininkai.

Antrojoje rungtynių dalyje "Baldininkas" dar kurstė pavienius laužus, tačiau "Sigromas" juos visus greitai užgesindavo. Po triejų kėlinių geltonieji jau turėjo rekordinį pranašumą - 64:47. Paskutiniame kėlinyje svečiai dar buvo priartėję prie vienženklės ribos 67:58 tačiau greitai reagavę "Sigromas" ekipos krepšininkai vėl nubloškė priešininkus taikliomis atakomis. "Sigromas" šventė pergalę rezultatu - 89:69.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Sigromas" gretose lyderystės vaidmuo atiteko Mindaugui Šikšniui kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 40 naudingumo balų.

"Baldininkasa" komandoje Evaldas Damazas surinko 16, Liudas Razma pelnė 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

Liudas Razma ("Baldininkas" komandos žaidėjas): rungtynės sunkios, nes kaip ir visą sezoną mūsų komanda sunkiai renkasi į varžybas. Priešininkai pažįstama komanda, eilę metų kartu žaidžiame, nieko jie nenustebino, bet ir mes nieko neparodėme. Manau, kad salės temperatūra turėjo labai daug įtakos rungtynėms, buvo sunku judėti, nes sąnariai sušąlę, o ant suolo sėdėti buvo baisu.

Rimantas Šimkus ("Sigromas" komandos treneris): rungtynes vertiname labai gerai, sužaidėme super. Gerai užpuolėme ir apsigynėme, neturiu jokių priekaištų savo komandai. Varžovams dėkoju už gerą žaidimą. Mūsų komanda įvėlė priešininkus į greitą žaidimą, o tai jiems buvo labai neparanku, todėl jie padarė daug klaidų bei mes laimėjome.

Antrosios vakaro rungtynės tarp KK "Riflis" ir "Gintaro baldai" vyko Kretingoje, kurioje mero taurės vicečempionai nutraukė kretingšikių pergalių seriją o savąją pratėsę iki 12.

Nuo pat rungtynių pradžios "Gintaro baldai" žaidė užtikrintai, Tomo Rinkevičiaus ir Audriaus Mineikio vedami klaipėdiečiai pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 45:31. Po ilgosios pertraukos Eimanto Kupšio ir Antano Stonkaus pastangomis kretingiškiai bandė įkąsti varžovams, sumažino deficitą iki vienženklio 49:58. 

Paskutiniame ketvirtyje dominavo gynyba, įprastai šis ketvirtis būna vienas rezultatyviausių, tačiau šį vakarą tai buvo pats nerezultatyviausias, kuriame savo dviženklę persvarą susigrąžinę "Gintaro baldai" iškovojo jau 12 pergalę iš eilės ir vis dar lieka vienintėlė nepralaimėjusi ekipa KLKML čempionate. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:60.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"KK Riflis" gretose Eimanas Kupšys pasižymėjo dvigubu dubliu surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

"Gintaro baldai" komandoje lyderiavo Audriaus Mineikio ir Tomo Rinkevičiaus duetas, atitinkamai pelnę 19 ir 18 taškų.

 

 


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti