Spalio-lapkričio mėnesio naudingiausi

Spalio-lapkričio mėnesio naudingiausi 657

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos 9 sezono starte netrūko įspūdingų individualių pasirodymų, per pastarąjį mėnesį buvo pagerinti praktiškai visi individualūs "Mero" taurės statistikos kategorijų rekordai. Kaip ir praėjusiais metais lygos partneriai įsteigė specialius prizus naudingiausiems bei įspūdingiausius pasirodymus surengusiems.

Naudingiausias "Mero" taurės žaidėjas - Vitalijus Taščenko, iš pagrindų atsinaujinusioje "Voltas" ekipoje Vitalijus tapo taškų rinkimo mašina, kuri jau pirmosiose rungtynėse pelnė 39 taškus. Įspūdingiausią pasirodymą šis puolėjas surengė rungtynėse prieš "Gintaro baldai" ekipą, kuriose pelnė net 50 taškų pataikydamas praktiškai visus metimus (10/16 dvit., 10/12 trit.).

Įsibegėjusi "Voltas" ekipa laimėjo pastarasias tris rungtynes ir po nesėkmingo sezono starto kyla turnyrineje lentelėje į trečiąją poziciją.

Vitalijaus statistikos rodikliai sezono starte:

Lygos partneris "Maistas Sportui" naudingiausią Eurelijaus Žukausko taurės žaidėją apdovanoja specilizuotais maisto papildais, kurie padeda atsistatyti po fizinio krūvio, išlikti energingam ir nepavargusiam.

Eurelijaus Žukausko taurėje dominuoja po metų pertraukos į lygą grįžęs Darius Joskaudas, po sėkmingo 2016/2017 metų sezono kuomet jo vedama "Reluva" iškovojo šios taurės aukso medalius nė kiek nepasenęs Darius toliau veda iš proto varžovus.

Per 5 sužaistas rungtynes, kuriose žaidė Darius, jo vedama "Reluva" iškovojo 4 pergales ir patyrė vos vieną pralaimėjimą "Grey pack" ekipai.

Universalumu komandoje išsiskiriantis puolėjas demonstravo šiuos statistinius rodiklius:

Lygos partneris "VS-Express"  naudingiausią "Mero" taurės žaidėją apdovanoja vieno mėnesio neribota naryste sporto klube.

Taip pat primename, kad visiems lygos bendruomenės nariams yra taikomas specialius pasiūlymas!

 

 

Specialų prizą už vieną sudėtingiausiai pasiekiamų statistinių rodiklių - 26 atkovotus kamuolius per rungtynes lygos administracija ir partneriai apdovanoja Eimantą Kupšį. Šiam žaidėjui atitenka vizitas pas naujuosius lygos partnerius "Vyrų taškas - by Proraso", kuriame Eimanto laukia ne tik puiki atmosfera, bet ir aukščiausios kokybės aptarnavimas.

KK "Riflis" ekipos garbę ginantis puolėjas sezone yra naudingiausias savo ekipos žaidėjas, kuris vidutiniškai pelno po 22,3 taško, atkovoja net po 18 kamuolių ir renka 33,5 naud. balo per rungtynes.

 

 

Sveikiname naudingiausius žaidėjus!


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti