Šturmą ketvirtame ketvirtyje atlaikę „Gintaro baldai“ iškovojo dar vieną pergalę 182

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionate „Mero“ taurės rungtynėse lyderiai „Gintaro baldai“ po ketvirtame ketvirtyje varžovų surengto šturmo įsirašė pergalę 84-74 (32-16; 14-9; 12-17; 26-32).

Aikštelės svečiai „Sigromas“ krepšininkai mačą pradėjo blankokai, per pirmąsias penkias minutes atsilikinėjo dvigubai 8-16. Šeimininkai dominavo ant parketo ir varžovai nerado jokių priešnuodžių pakeisti žaidimo. Jau po pirmųjų dešimties minučių „Gintaro baldai“ buvo susikrovę dviženklį pranašumą 32-16.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavo šeimininkų krepšininkai, o varžovų puolimas dažnai strigo. Prieš didžiąją pertrauką skirtumas tarp ekipų dar labiau išaugo 46-25.

Trečiame ketvirtyje šeimininkai kiek atleido vadeles, aikštelėje pasirodė krepšininkai, kurie daugiau laiko praleisdavo ant atsarginių suolelio. „Sigromo“ krepšininkams pavyko kiek apmažinti atsilikimą, tačiau skirtumas išliko akivaizdus (58-42).

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui, atrodė, jog rungtynės taip ir baigsis ramiai, tačiau „Sigromo“ krepšininkai buvo paruošę staigmeną. Likus žaisti apie penkias minutes, svečiai pradėjo spausti varžovus. „Gintaro baldai“ nebuvo pasiruošę tokiai kietai gynybai ir pradėjo dažnai klysti, o „Sigromas“ taškas po taško naikinti atsilikimą. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti apie 30 sekundžių po Andriaus Bernoto taškų tarp komandų liko tik 6 taškų skirtumas (80-74). Tačiau patyrę „Gintaro baldų“ žaidėjai išlaikė šaltakraujiškumą ir rungtynes užbaigė pergalingai (84-74).

„Gintaro baldai“: Audrius Mineikis 18 tšk. (14 atk.kam.); Tomas Rinkevičius 14 tšk. (12 rez.perd.); Aleksandras Afanasjevas 12 tšk.

„Sigromas“: Paulius Stonis 31 tšk. (11 rez.perd.); po 14 taškų pelnė Andrius Bernotas (8 atk.kam.) ir Laimonas Karitonas (10 atk.kam.).

Paulius Stonis ("Sigromas" komandos žaidėjas): pradžia buvo sunki, daug prametėme. Trūksta susižaidimo, treniruočių, bet šiaip rungtynes vertinu neblogai. Priešininkai labai stiprūs. Rungtynių pabaigoje mūsų suaktyvėjimą lėmė tai, kad nepasidavėme, nenuleidome rankų ir žaidėme iš visų jėgų.

Aidas Kurakinas ("Gintaro Baldai" komandos treneris): pirmoje rungtynių dalyje išėjome puikiai nusiteikę, žaidėme laisvą krepšinį. Smagu, kad visi žaidėjai galėjo pasižaisti, suteikėme daugiau laiko žaidėjams, kurie įprastai rungtyniauja mažiau. Rungtynių pabaigoje šaunuoliai priešininkai paspaudė, tai mums buvo geras pasiruošimas prieš spaudimą, truputį supanikavome, bet viskas gerai - situaciją valdėme.