Švarūs Langai - "Mero" taurės bronzininkai

Švarūs Langai - "Mero" taurės bronzininkai 1941

Balandžio pirmąją prasidėjo Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos finišo tiesioji, kurioje į kovą dėl "Mero" taurės bronzos medalių stojo "Švarūs Langai" ir "VPA Logistics". Be savo lyderio Mindaugo Norvaišo kovojusi "VPA Logistics" pripažino varžovų pranašumą 50:76.

Rungtynės kur kas užtikrinčiau pradėjo Pauliaus Barausko vadovaujami "Švarūs Langai", vyrukai nuo pirmų minučių sumetę savo metimus spruko į priekį 12:5. Kiek veliau nei varžovai įsivažiavusi "VPA Logistics" demonstravo komandinį žaidimą, ko pasekoje, iki ketvirčio pabaigos sugebėjo sumažinti deficitą 16:19.

Antrame ketvirtyje "VPA Logistics" vedami Lino Leiliuno tolimų metimu kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau įpusėjant ketvirčiui solidų žaidimą demonstruojantys "Švarūs Langai" išlaikė pranašumą 29:24. Antroje ketvirčio pusėje Lino Markaičio ir Andriaus Dagelio pastangomis "Švarūs Langai" susikrovė solidesnę persvarą 46:29.

Po ilgosios pertraukos savo žaidimo ir naujo lyderio aikštelėje neradusi "VPA Logistics" buvo priversta vytis savo varžovus. "Švarūs Langai" solidžiai rungtyniavo puolime, savo lyderių vedama ekipa tik didino atotrūkį nuo varžovų ir vienu metu komandas skyrė 20 taškų. Likęs rungtynių laikas jau buvo formalumas, "Švarūs Langai" leido aikštelėje rungtyniauti mažiau šį sezoną gavusiems laiko žaidėjams o "VPA Logistics" bandymai gelbėtis buvo nesėkmingi. Trečiąją vietą "Mero" taurėje iškovojo "Švarūs Langai" įveikę varžovus rezultatu 76:50

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Švarūs Langai" ekipą į pegalę vedė Linas Markaitis pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių, Andrius Dagelis pridėjo 11 taškų.

"VPA Logistics" komandoje Linas Leiliunas pelnė 19 taškų.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti