Sveika idėja įsirašo svarbią pergalę

Sveika idėja įsirašo svarbią pergalę 786

Sausio 18 d. „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „BC Saulės butai“ ir „Sveika idėja“ komandos. Po atkaklios kovos, kiek netikėtai, pergalę iškovojo „Sveika idėja“ rezultatu 80:85.

Rungtynių pradžioje Rokas Misevičius jau pirmomis rungtynių minutėmis pataikė du tolimus ir leido „Sveika idėja“ komandai susikurti nedidelę persvarą, tačiau sėkmingai pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę „BC Saulės butai“ panaikino varžovų persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas lygus 22:22.

Antrajame kėlinyje šeimininkų komandos lyderių metimai skriejo pro šalį, tuo pasinaudoję „Sveika idėja“ krepšininkai bendromis pastangomis kiek atitrūko nuo varžovų ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 36:44.

Po ilgosios pertraukos, iniciatyvos ėmėsi Jurica Zuza bei Saulius Štombergas, pastarieji trečiajame kėlinyje atitinkamai pelnė 10 ir 11 taškų, kas leido komandai „BC Saulės butai“ vėlgi priartėti prie varžovų, prieš lemiamą rungtynių ketvirtį rezultatas buvo lygus 63:63.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje vis vienu žingsneliu priekyje buvo „Sveika idėja“, tačiau varžovai visą laiką kvėpavo į nugarą. Likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę, Jurica Zuza taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą. Sekančios atakos metu Mark Ostrovskij pataikė svarbų tritaškį bei sugrąžino „Sveika idėja“ ekipai trijų taškų pranašumą. „BC Saulės butai“ dar turėjo keletą progų išlyginti rezultatą, tačiau jų tolimi metimai tikslo nepasiekė ir pergalė šį kartą atiteko „Sveika idėja“ komandai  rezultatu 80:85.

„BC Saulės butai“ rezultatyviausi žaidėjai: Jurica Zuza 32 tšk. 6 atk. kam. 6 rez. perd., Saulius Štombergas 21 tšk. 5 atk. kam. 5 rez. perd.

„Sveika idėja“ rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Misevičius 23 tšk. 14 atk. kam. 8 rez. perd., Deividas Ramoška 17 tšk. 5 rez. perd., Mark Ostrovskij 16 tšk. 8 atk. kam., Saulius Šarkis 13 tšk.