"Sveika ideja - Sakret" įsirašo pirmąją pergalę

"Sveika ideja - Sakret" įsirašo pirmąją pergalę 46

Po patirto pralaimėjimo “Novatransa-Dsmile-R&E” ekipai (63:71), vadovaujami Sauliaus Šarkio “Sveika ideja-Sakret” iškovojo triuškinančią pergalę kovoje dėl Mero taurės, įveikę “Baldininko” ekipą 97:63 (26:13; 22:16; 30:15; 19:19).

Negausiai susirinkusi „Baldininko“ ekipa nesugebėjo sustabdyti varžovų puolimo ir jau prieš ilgąją pertrauką rungtynių nugalėtojai buvo aiškūs (48:29). Be savo lyderio (Sauliaus Šarkio) ir trenerio (Roberto Vyčio) žaidę „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkai puikiai atakavo iš visų pozicijų ir varžovus lenkė kovoje dėl atšokusių kamuolių (51 prieš 44).

„Baldininko“ ekipai nepadėjo net Rolando Alučio 21 pelnytas taškas. Trečiame kėlinyje komandos deficitas siekė 37 taškus (39:76). Tiesa paskutinį ketvirtį ekipos sužaidė lygiai (19:19) ir varžovams įmesti šimtojo taško baldininkai neleido.

„Sveika idėja-Sakret“: Andrius Dagelis 18 tšk. (8 atk.kam.); Nerijus Kuršys 16 tšk. (5 atk.kam.); Deividas Šimkus 15 tšk. (3 atk.kam.); po 13 taškų pridėjo Nedas Daukšys (10 rez.perd.) ir Paulius Barauskas (12 atk.kam.); Arnoldas Mačiulskas 11 tšk. (6 atk.kam.)

„Baldininkas“: Rolandas Alutis 21 tšk. (7 atk.kam. 5 rez.perd.); Rokas Narkevičius 15 tšk. (16 atk.kam.); Egidijus Juostas 14 tšk. (8 atk.kam.); Demas Mockus 11 tšk. (3 atk.kam.)