„Sveika idėja-Sakret“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis

„Sveika idėja-Sakret“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis 189

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionate „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkai laimėjo paskutinių sekundžių dramą ir nukovė savo varžovus „Novatransa-Dsmile-R&E“ 64-62 (12-19; 22-14; 16-15; 14-14).

„Novatransa-Dsmile-R&E“ susitikimą pradėjo geriau, pelnę 8 taškus be atsako, išlaikė savo varžovus beveik dvi minutes su nuliu (8-0). „Sveika idėja-Sakret“ krepšį atrišo Paulius Barauskas, pelnęs pirmuosius komandos taškus (8-3), tačiau „Novatransa-Dsmile-R&E“ krepšininkai diktavo žaidimo sąlygas ir netrukus jau buvo priekyje dviženkliu pranašumu (13-3). Vis tik galutinai varžovų palaužti nepavyko, „Sveika idėja-Sakret“ žaidėjai, vadovaujami Sauliaus Šarkio, panaikino atsilikimą (15-12), tačiau ketvirtį pralaimėjo (19-12).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje ant parketo vėl dominavo „Novatransa-Dsmile-R&E“ krepšininkai, bet viskas pasikeitė įpusėjus ketvirčiui. „Sveika idėja-Sakret“ pelnė 7 sausus taškus ir po Arnoldo Mačiulsko dvitaškio išsiveržė į priekį (28-27). Keletą kartų rezultatas šokinėjo tai į vieną, tai į kitą pusę, bet į didžiąją pertrauką Sauliaus Šarkio krepšininkai išsinešė vieno taško rezervą (34-33).

Trečiame ketvirtyje pirmąsias dvi minutes komandos praleido sausai. Pirmieji taškus pelnė „Sveika idėja-Sakret“ krepšininkai ir sužaidus penkias minutes jau turėjo penkių taškų rezervą (40-35). Tačiau skirtumo išlaikyti nepavyko, puikiai rungtynėse žaidęs Jurgis Petrauskas išlygino rezultatą ir pridėjęs baudos metimą išvedė savo ekipą į priekį (45-46). Baigiantis kėliniui lyderiai vėl pasikeitė ir visa intriga persikėlė į paskutiniąsias dešimt minučių.

Ketvirtame kėlinyje užvirė tikra vyriška kova ant parketo, vienas po kito aikštelę paliko žaidėjai, surinkę pražangų limitą. „Novatransa-Dsmile-R&E“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo daug ilgesnis nei varžovų ir rotacija buvo didesnė. Visą kėlinį vyko permaininga kova, rezultatas linko tai vienos, tai kitos ekipos naudai, o likus žaisti apie 3 minutes švieslentėje buvo lygu 61-61. Po Sigito Einikio dvitaškio „Sveika idėja-Sakret“ išsiveržė į priekį 63-61. „Sokas“ (Vitalijus Sokolovas „Novatransa-Dsmile-R&E“) galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną baudą (63-62), o rungtynių pabaiga artėjo. Likus žaisti 3 sekundes prie baudų linijos jau stojo Paulius Barauskas, antroji bauda skriejo pro šalį, taičiau kovoje dėl kamuolio prasižengė Sigitas Einikis ir „Sokas“ gavo šansą išplėšti pratęsimą. Tačiau abu baudos metimai nepasiekė tikslo ir „Sveika idėja-Sakret“ šventė sunkią, bet pelnytą pergalę 64-62.

„Sveika idėja-Sakret“: Paulius Barauskas 20 taškų (7 atk.kam.); Sigitas Einikis 16 taškų (13 atk.kam.); Arnoldas Mačiulskas 11 taškų

„Novatransa-Dsmile-R&E“: Jurgis Petrauskas 14 taškų; Edgaras Vigelis 13 taškų; Jonas Lukauskas 11 taškų

Jurgis Petrauskas ("Novatransa-Dsmile-R&E" komandos žaidėjas): sveikiname varžovus su pelnyta pergale. Absoliučiai neįvertinome varžovų. Atėjome nenusiteikę žaidimui nuo pat pradžių, todėl ir pralaimėjome.

Saulius Šarkis ("Sveika idėja - Sakret" komandos treneris): rungtynes vertinu labai puikiai, nes laimėjome. Prarėkiau balsą, nesuprantu kodėl (šypsosi - aut. past.). Iš tikrųjų labai geros varžybos, todėl krepšinis ir yra įdomus. Susitikome apyligės komandos, tiek mes turime nuoskaudų nuo jų, tiek jie. Varžovas puikus, geros varžybos. Sveikiname varžovus su gera kova!