"Sveika ideja - Sakret" paliko "Sigromas" ekipą be pergalių

"Sveika ideja - Sakret" paliko "Sigromas" ekipą be pergalių 113

Gruodžio 6 dienos vakarą "Mero" taurėje susitiko "Sveika idėja-Sakret" ir "Sigromas" ekipos. Vos po 6 žaidėjus registravusios komandos rungtynes pradėjo tarsi į vieną krepšį, tačiau vėliau atsitiesę "Sigromas" nebepavijo varžovų ir patyrė pralaimėjimą 56:72.

Mačą lyg iš natų pradėjo "Sveika idėja-Sakret" vyrukai, kurie viena po kitos atakos sėkmingai pelnė taškus iš po krepšio, perdavimai drąskė varžovų gynybą o savo puolimo neradę "Sigromas" vyrukai per pirmą ketvirtį atsilikinėjo jau 20 taškų.

Antrame ketvirtyje Andriaus Bernoto ir Tomo Dobravolskio pastangomis "Sigromo" puolimas atsigavo, pastarieji pradėjo sėkmingiau užbaiginėti atakas ir kovojo su varžovais taškas į tašką viso likusio mačo metu. Tačiau to nepakako, kad pasivyti varžovus ir "Sigromas" patyrė nesėkmę rezultatu 56:72.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Sveika idėja-Sakret" gretose galingą dublį surinko Sigitas Einikis pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 17 kam., (30 naud.bal.), Arnoldas Mačiulskas pridėjo 19 taškų.

"Sigromas" ekipoje Andrius Bernotas pelnė 19 taškų, Tomas Dobravolskis surinko dvigubą dublį su 18 taškų ir 12 atk.kam.

Rungtynių komentarai:

"Sveika idėja - Sekret" Nedas Daukšys: "Rungtynės buvo gan lengvos nors tikėjomės sunkių nes atėjome tik šešiese, bet varžovai irgi atėjo taip pat tik šešiese, bet kažkaip pavyko mums. Varžovai tai vieni iš autsiderių, tai mes tikrai tikimes abidvi pergales prieš juos paimti, kad ir kaip juos gerbiame, bet jiems truksta susižaidimo."

"Sigromas" Deividas Graužinis: "pradėjom lyg ir gerai, bet poto sustojome, ir po pirmo kėlinio turėjome labai didelį minusą, poto lyg ir bandėm atsigauti, trečiame kėlinyje sustojome zona. Pradėjome žaisti gynyboje, tačiau puolime visas rungtynes buvo tragedija, niekas nieko nepataikė, nepataikė net iš po krepšio. Ketvirtame kėlinyje padarėme spurtą, bet nepasinaudojome, mažai buvo mūsų, dėl to ir pralaimėjome."


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti