"Sveika idėja - Sakret" revanšavosi "Novatransa-Dsmile-R&E"

"Sveika idėja - Sakret" revanšavosi "Novatransa-Dsmile-R&E" 366

Kovo 15 dienos vakarą KLKML-OLYBET Mero taurė įvyko antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose "Sveika idėja - Sakret" revanšavosi "Novatransa-Dsmile-R&E" ekipai ir išlygino serijos rezultatą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Novatransa-Dsmile-R&E" komandos žaidėjai kurie rungtynių pradžioje pataikė kelis tritaškius, bet paskui kiek sustojo ir "Sveika idėja" stabiliai žaisdamą puolime pirmą ketvirtį laimėjo 21:15. Antrajame ketvirtyje "Sveikai idėjai" jau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir per antrą kėlinį pelnė tik šešis taškus. Varžovai irgi nebuvo labai rezultatyvūs, bet kėlinį laimėjo 14:6 ir prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo 28:29.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui vėl sėkmingiau startavo Vyganto Nagio komandą, tačiau tai neišmušė "Sveikos idėjos" ir kėlinio pabaigą sužaidė žymiai geriau už priešininkus. Paskutiniajame kėlinuke visada keliais taškais priekyje buvusi "Sveika idėja" niekur neskubėjo ir kantriai žaidė, tuo metu priešininkai prametė kelis labai svarbius metimus ir po pralaimėto ketvirto kėlinio 24:18 turėjo pripažinti "Sveikos idėjos" pergalę 72:63.

Rezultatyviausiai nugalėtoju komandoje žaidė: Kęstutis Mačijauskas 21 tašk. ir 10 atk. kam., Sigitas Einikis 13, Paulius Barauskas ir Edgaras Kaunas pridėjo po 11 taškų.

"Novatransa Dsmile-R&E" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Raidas Putrius 19, Vitalij Sokolov 11, Jurgis Petrauskas pridėjo 10 taškų.

Jurgis Petrauskas ("Novatransa-Dsmile-R&E"): liūdna, nes pralaimėjome, bet iš kitos pusės sveikiname varžovus. Jie šiandien buvo labiau užsivedę, o mes po pirmos pergalės apsimiegoję, dar pamatėme, kad nežais Nedas Daukštys, tai gal būt viena koja aplošime varžovus. Be to, mėgėjų čempionate yra didelis noras pasižaist, tai dar vienos rungtynės tikrai nieko tokio, tik dar daugiau grožio suteikia atkrintamosioms varžyboms. Viskas gerai, bus įdomu trečiose rungtynėse.

Nedas Daukšys ("Sveika idėja - Sakret"): rungtynes vertiname gerai, nes laimėjome, pratęsiame seriją - sezonas prasitęsia. Nors antrame kėlinyje buvome prisižaidę, gal net pritepę į kelnes, nes gynyboje nesusitvarkėme. Vėliau varžovai nervinosi, gavo techninę baudą, mes tuo pasinaudojome, mums pradėjo kristi metimai. Žaidėme per aukštus žaidėjus, gerai susižaidėme ir laimėjome.