Taškų lenktynėse "Novatransa-Dsmile-R&E" pergalė

Taškų lenktynėse "Novatransa-Dsmile-R&E" pergalė 284

Vasario 21 dieną, trečiadienį, Mero taurės rungtynėse, susitiko Novatransa-Dsmile-R&E (7/7) bei Baldininkas (1/11) ekipos. Nors svečiai ir teturėjo vieną pergalę bei susirinko penkiese, Novatransa-Dsmile-R&E turėjo stipriai paplušėti, kad įveiktų varžovus ir laimėtų rungtynes rezultatu - 101:98.

Pirmojo kėlinuko pradžioje atrodė, kad Novatransa-Dsmile-R&E šios rungtynės bus lengvas pasivaikščiojimas. Įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo dviženkliu pranašumu - 16:6. Šiek tiek suklusę svečiai bandė priartėti, tačiau nesėkmingai. Pirmasis ketvirtis buvo rezultatyvus kaip ir visos rungtynės - 27:17. Antrajame kėlinuke svečiai neleido dar toliau atitrūkti varžovams. Likus žaisti keturioms minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos baltieji turėjo net 19 taškų pranašumą, bet baigiantis kėliniui Baldininkas sumažino atsilikimą iki dešimties taškų - 50:40.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo kiek kitaip. Likus žaisti penkioms minutėms komandas jau skyrė tik keturi taškai - 64:60, o ant bangos buvę svečiai vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai - 69:73. Kaip bebūtų sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą šeimininkai vis dar turėjo minimalią persvarą - 76:75 ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Visą paskutinį ketvirtį nei vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu nei keturių taškų skirtumu. Likus žaisti mažiau nei vienai minutei Novatransa-Dsmile-R&E buvo priekyje - 99:96 ir tuomet R. Alutis išprovokavo V. Sokolov nesportinę pražangą taip įgydamas šansą išvesti komandą į priekį, tačiau Rolandas prametė abi baudas, paskutiniai bandymai pataikyti iš toli buvo netikslūs, o varžovai šaltakraujiškai sumetė baudos metimus ir iškovojo pergalę 101:98.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Novatransa-Dsmile-R&E - J. Petrauskas 21 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., V. Sokolov - 19 tšk., 13 atk. kam.

Baldininkas - R. Alutis 28 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd., R. Narkevičius 23 tšk., 8 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Evaldas Damazas ("Baldininkas"): "rungtynes vertinu gerai, kaip penkiese sužaidėme gerai, taip pat kaip prieš Voltą. Žaidėme penkiese, bet iš mūsų žaidžiusių: Rokas Narkevičius yra pasitempęs kelį, Rolandas Alutis su sumuštu kulnu, o Demas Mockus žaidė su išnarinta čiurna, tai lyginant su tai - varžybas vertinu labai gerai. Rungtynių pabaigoje LABAI pritrūko sėkmės, pataikytų metimų, o šiaip visas varžybas vertinu gerai."

Vygantas Nagys ("Novatransa-Dsmile-R&E"): "Pradžioje žaidėmė savo žaidimą, susikrovėme persvara ir atsipalaidavome gynyboje. Puikiai sužaidė varžovai, leidome jiems lengvai pelnyti taškus taip patys įsiveldami į taškų lenktynes. Rungtynių pabaigoje, kaip jau įprasta šį sezoną turime intrigos, bet tai visai smagu, kai pergalė mūsų pusėj. Dėkojame varžovams už gerą kovą ir laukiam atkrintamųjų pradžios."