Trečią ketvirtį galingai sužaidę "Voltas" iškovojo pirmąją pergalę ketvifinaly

Trečią ketvirtį galingai sužaidę "Voltas" iškovojo pirmąją pergalę ketvifinaly 954

Ketvirtadienio vakarą susitiko "Voltas"  ir „KK Riflis“ komandos. Namų komanda šį vakarą nesunkiai įveikė priešininkus rezultatu 94:78.

„KK Riflis“ komanda jau varžybų pradžioje labai greitai įsiveržė į priekį, bet po kelių minučių namų komanda „Voltas“ pasivijo varžovus. Kelias minutes vykusi apylygė kova, svečių komandos žaidėjus privertė parodyti charakterį ir „KK Riflis“ komanda vėl įsiveržė į priekį. Tačiau likus 2 minutėms iki kėlinio galo „Voltas“ komanda išlygino rezultatą, persvėrė jį. Tačiau Riflis nepasidavė ir po kelių taiklių atakų kėlinį laimėjo.

Antrame kėlinyje „Voltas“ komanda  veržės į priekį ir parodė savo charakterį. Visą kėlinį buvo priekyje, tačiau likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos „Riflis“ išlygino rezultatą. Bet pirmo kėlinio galo scenarijui pasikartojus, šį kartą „Voltas“ komanda atsikovojo persvarą ir du kėlinius baigė dviejų taškų persvara.

Trečią kėlinį „Voltas“ mėgavosi žaidimu ir padidino savo persvarą dar dvidešimčia taškų. Nors ketvirtame kėlinyje, „KK Riflis“ sukaupė jėgas ir bandė pasipriešinti namų komandai, tačiau laimėtas ketvirtas kėlinys nepadėjo priartėti prie pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:78 „Voltas“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai "Voltas" komandoje žaidė: Vitalijus Taščenko 35 taškai, Mantas Tamoševičius 22 taškai, 9 atk.kam., Tomas Tupalskis 15 taškų.

KK Riflis“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 31 taškas, 7 atk.kam., Tomas Račkus 12 taškų, Antanas Stonkus 11 taškų.

„Volto” komandos trenerio Dariaus Vaitiekaus komentaras po pergalės: „Sužaidėm neblogai, puiki pergalė ir ačiū varžovams.”

"KK Riflis" žaidžiančio trenerio Karolio Griškaus mintys po rungtynių: „Ketvirtą kėlinį galiu pasakyt sužaidėm tikrai konkurencingai, trečias kėlinys mus pražudė po ilgosios pertraukos. Neužtenka gerai žaisti prieš tokią stiprią komandą tris kėlinius. Jie yra puolanti komanda, žinojom, kad turim įmesti daug taškų ir tikrai įmetėm nemažai 78, bet vistiek prasileidom labai daug. Trečiajame kėlinyje paprasčiausiai pas mus nustojo judėti kamuoliukas, žaidėm po vieną ir tai buvo pagrindas. Ketvirtajame kėlinyje vėl pradėjome žaisti vėl komandiškai, bet varžybų jau nebeišgelbėjom. Bandysim sužaist ir laimėt atsakomasias varžybas. Mirk arba gyvenk.”